
Fotó: Czinege Melinda, archív
A kalapácsvető Halász Bence 80 méter feletti eredménnyel nyerte meg a Dobó SE szombathelyi versenyét.
Az olimpiai ezüst- és háromszoros világbajnoki bronzérmes atléta március 1-én 80.66 méterrel győzött a téli dobó országos bajnokságon, majd két héttel később 80.31-gyel ezüstérmes lett a dobó Európa Kupán. Halász szombaton, klubja versenyén 80.54 méterig repítette a szert és győzött biztosan.
Legfrissebb hírek

A rúdugró Böndör Márton idénye idő előtt befejeződött
Atlétika
2026.06.24. 19:23

Atlétika: Klekner Hanga második lett Aachenben
Atlétika
2026.06.23. 19:39

Tóth Anna bronzérmes 100 gáton Koppenhágában
Atlétika
2026.06.22. 21:24
Ezek is érdekelhetik





