BL, C-csoport: a pontrúgások okozták a Galatasaray vesztét

2015.11.03. 22:36
A labdarúgó Bajnokok Ligája C-csoportjában a Benfica 2–1-re legyőzte a Galatasarayt.

Gól nélküli első félidő után az 52. percben szabadrúgáshoz jutott a Benfica. A felívelést követően Luisao fejelte középre a labdát, Jonas pedig a hálóba rúgta (1–0). Hat perccel később egyenlített a Galatasaray, Lukas Podolski lőtte ki a bal alsó sarkot.Jonas pedig a hálóba rúgta (1–0). Hat perccel később egyenlített a Galatasaray, Lukas Podolski lőtte ki a bal alsó sarkot.

A 67. percben ismét pontrúgás okozta a Galatasaray vesztét: szögletet követően Luisao elé került a labda, a védő pedig jobbal a bal felső sarokba bombázott. A találkozó végén Nicolas Gaitánt kiállította a játékvezető, a portugálok azonban megtartották az előnyüket, és győzelmükkel a Kazahsztánban pontot vesztő Atlético Madridot megelőzve az élre álltak.

Az Asztana–Atlético Madrid mérkőzésről bővebben ide kattintva olvashat!