Formula-1: menedzsere szerint Kubica már az idén versenyezne

MTI/NSO MTI/NSOMTI/NSO MTI/NSO
Vágólapra másolva!
2011.06.14. 15:40
Címkék
Robert Kubica menedzsere megerősítette, hogy a Renault februárban ralibalesetet szenvedett pilótája a szezonzáró Formula–1-es Brazil Nagydíjon már versenyezni szeretne. Daniel Morelli a La Gazzetta dello Sport keddi számában úgy nyilatkozott, a 26 éves versenyző keményen edz, felépülése pedig megfelelően halad.

„Van arra esély, hogy a november 27-én sorra kerülő, idényzáró brazil versenyen újra rajthoz álljon” – fogalmazott Morelli, aki már május végén is derűlátóan beszélt a pilótáról. Akkor a lengyel 2011-es versenyeztetéséről lemondó csapattulajdonos, Gerard Lopez borús nyilatkozatára reagált.május végén is derűlátóan beszélt a pilótáról. Akkor a lengyel 2011-es versenyeztetéséről lemondó csapattulajdonos, Gerard Lopez borús nyilatkozatára reagált.

Kubica február 6-án, egy olaszországi raliviadalon szenvedett súlyos balesetet, a karját, a lábát és a kézfejét többször meg kellett operálni, 11 hétig kórházban volt.

Az olaszországi rehabilitációra járó lengyelről egyébként a lengyel Fakt.pl jelentette meg az első videót (a cikk alján) és képeket balesete óta.

Legfrissebb hírek

Az MNASZ elnöksége nyílt levélben állt ki Szujó Zoltán elnök mellett

Egyéb autó-motor
10 perce

Megvan, mikor és hol kezd a magyar női röpiválogatott az Európa-ligában

Röplabda
12 perce

Gulácsi az őszi távollétéről: „Nagyobb feneket kerítettek ennek, mint kellett volna”

Magyar válogatott
39 perce

Visszavonul a Fehérvár korábbi NHL-játékosa

Jégkorong
1 órája

Videó: már Telkiben a magyar válogatott tagjai

Magyar válogatott
1 órája

Az egyik legnehezebb ellenfél vár Cristiano Ronaldóékra az ázsiai BL-ben

Minden más foci
2 órája

Az FIA elégedetlen az Ausztrál Nagydíjon látottakkal, már Kína előtt szigorít a szárnyteszteken – hivatalos

F1
2 órája

La Liga: kijelölték az elmaradt Barca-meccs új időpontját, a klub fellebbez – sajtóhír

Spanyol labdarúgás
2 órája
Ezek is érdekelhetik