Hiába Bajrami rekordgyors gólja, győztek az olaszok

Tilos a hozzászólásban linket elhelyezni. Ez alól kivétel az online videó-közvetítések linkjei, és hivatalos sportszövetségek linkjei. A szabály megszegése végleges tiltást, és a felhasználó összes hozzászólásának törlését vonja maga után. Bármilyen moderációval kapcsolatos kérdése, észrevétele van, elérhet minket a [email protected] e-mail címen.
Rendezés:
Gabo28
Gabo282024. 06. 16. 07:46

Szép volt olaszok, csak így tovább! Scamaccát és Frattesit már a 60. perc környékén lehozhatta volna!

kovacskalman112
kovacskalman1122024. 06. 15. 23:03

a gyenge eredmény ellenére az albánok többet mutattak, mint mi, jobb mentalitással nyomták és bár a két csapat közötti különbség nyilvánvaló, tisztesen helytálltak. Nálunk ezzel szemben van valami sztárfeeling a csapat körül, amit semmi nem indokol.

a-mogorva-tanga
a-mogorva-tanga2024. 06. 15. 22:55

Eddig az összes papíron erősebb csapat nyert.

a-mogorva-tanga2024. 06. 15. 22:50

Meg a gymcity

a-mogorva-tanga2024. 06. 15. 22:46

Ja.

foteldrukker
foteldrukker2024. 06. 15. 22:30

Miháj, Laci, Muci meg az Ember Hodzsa...nem lehet ezeken a neveken eleget röhögni. :-))

a-mogorva-tanga2024. 06. 15. 22:12

Ilyenkor aki nem jogosult beszélni annak sárgát kell adni, vagyis kellene.

Boxos108
Boxos1082024. 06. 15. 22:10

Ahhoz kepest,hogy csak 1 jatekos mehet a birohoz,7en pofaznak

Eisenstein
Eisenstein2024. 06. 15. 21:58

Az az albán gól - miután más helyzetük nem nagyon volt - hogy érhetett 0,16-os xg-t??? Nehogy már onnan csak minden hetedik kapura lövés legyen már gól…

barcelonaxxl-2
barcelonaxxl-22024. 06. 15. 21:52

Attól picit többet játszottak szerintem.Volt még 2 szinte ziccerük a 2:1 es vezetés tudatàban. Szerintem az olaszok ott lesznek a VÉGelszámolásnál.

Eisenstein
Eisenstein2024. 06. 15. 21:48

Mert Albánia ellen nem vezetnek 4-0-ra a szünetben? Tipikus olasz csapat. Amennyi a 3 ponthoz kell, annyit játszanak.

nick2005xxx
nick2005xxx2024. 06. 15. 21:47

Uzuni hogy-hogy nem került be az albán keretbe?

a-mogorva-tanga2024. 06. 15. 21:46

Szerintem nem lesznek az olaszok a döntőben.

gyoznifogunk
gyoznifogunk2024. 06. 15. 21:46

ezen a meccsen tényleg izgulni kell? majdnem X a szünetben? az olaszok így nem döntőznek ...

barcelonaxxl-22024. 06. 15. 21:38