Közép-európai férfiliga
Peliszter Bitola (macedón)–Pick Szeged 30–31 (13–13)

Bitola, 1500 néző
V: Buknics, Krajinovics (jugoszlávok)

PELISZTER: ANGELOV – TEMELKOV 11 (8), Majszovszki 3 (2), Nikolovszki, Kalajdieszki 4, Dimitrovszki 1, JANOVSZKI 5. Cs: Tolszloszki (kapus), Mitkov 5, Szundovszki 1, Nomovszki. Edző: Boro Curlevszki
SZEGED: Puljezevics – BERTA 4, Kotormán 2, EKLEMOVICS 7, Doros 2, Bajusz 5 (3), Vadkerti. Cs: Perger, Nagy (kapusok), LALUSKA 5, Mezei 1, Habuczki, Ilyés 1, Matics 4. Edző: Dragan Djukics

Az eredmény alakulása. 5. p.: 1–3. 15. p.: 6–6. 21. p.: 10–8. 31. p.: 13–14. 34. p.: 17–15. 38. p.: 19–19. 41. p.: 20–21. 46. p.: 21–25. 55. p.: 25–30
Kiállítások: 6, ill. 10 perc
Hétméteresek: 12/10, ill. 3/3

A Vardar Szkopje elleni káprázatos hajrával kiharcolt egygólos győzelem után szerdán későn este, nyomtatott kiadásunk lapzártája után egy másik macedón városban, Bitolában lépett pályára a Pick-Szeged Közép-európai férfiliga mérkőzésen. A Pick szerzett vezetést, aztán tíz perc múltán egyenlítettek a hazaiak, és hamarosan már náluk volt az előny. A döntetlennel zárult félidő után ezúttal is Eklemovics volt az, aki magával ragadta a társakat, vezérletével megugrott a magyar csapat. Az előny kitartott a hajrá perceiben is, pedig ekkor folyamatosan emberhátrányban játszott a Pick.

Mestermérleg
Dragan Djukics: – Elégedetlen vagyok, mert leengedve kézilabdáztunk, és sok taktikai hibát vétettünk.