Női kézi: így ünnepelték az érdiek az újabb bronzérmet – videó

2018.05.24. 10:32
Sorozatban hatodszor végzett a harmadik helyen az Érd a női kézilabda NB I-ben. Szabó Edina együttese az utolsó fordulóban a Budaörsöt győzte le, majd a bronzérem átvételét követően a játékosok az öltözőben tánccal ünnepeltek, amiről a klub hivatalos Facebook-oldalán mutatott meg egy rövid részletet.

NŐI KÉZILABDA NB I
26. (UTOLSÓ) FORDULÓ

ÉRD–BUDAÖRS 29–21 (16–12)
Érd, 1000
néző. V: Medve, Tarnavölgyi
ÉRD: Janurik – KRPEZS-SLEZÁK 8 (4), TÓTH G. 5, A. Bulatovics 1, Kisfaludy 2, SIGNATÉ 4, C. Lassource 3. Csere: Foggea (kapus), Kiss N., Szabó L. 1 (1), Roberts 3, Gávai 1, Bernát, Domokos 1 (1), Moncz. Edző: Szabó Edina
BUDAÖRS: WÉNINGER – Ertl 2, Hornyák Á. 3, Zsigmond, Szabadfi 2, GERHÁTH 7, Mézes 2. Csere: Lipovics (kapus), Pálos-Bognár, Brettner 1, Juhos 2, Pásztor 1, Kemény 1 (1), Farkas E., Berta, Kiskartali. Edző: Mihály Attila
Az eredmény alakulása. 7. perc: 4–4. 11. p.: 8–5. 21. p.: 13–9. 28. p.: 14–12. 35. p.: 19–13. 44. p.: 22–16. 54. p.: 27–19
Kiállítások: 4, ill. 6 perc
Hétméteresek: 6/6, ill. 3/1
Szabó Edina:
– Gratulálok a csapatnak az egész évhez. A bronzérem és az MK-ezüstérem nagyon szép eredmény. Köszönöm az egész stáb munkáját, a szurkolók támogatását és Rácz Marianne-nak, hogy ilyen jó barátnőm.
Mihály Attila: – Igazi év végi találkozót játszottunk, ahol mindenkinek lehetőséget tudtam adni. A szezonra kitűzött célunkat elértük. Köszönöm a játékosaim egész éves munkáját!