A magyar-szerb kettős állampolgár Marko Krivokapics 2013 és 2023 között Szegeden dolgozott Juan Carlos Pastor másodedzőjeként, legutóbb pedig a szerb Crvena zvezdát irányította, ám onnan néhány hónap után távozni volt kénytelen.
Krivokapics jól ismeri a spanyol kézilabdát, hiszen játékosként megfordult a Granollersben (2004–2007), az Aragónban (2007–2008) és a Valladolidban (2008–2013) is. A 48 éves, zentai születésű szakember megbízatása az idény végéig szól a spanyol bajnokságban az utolsó előtti helyen álló Benidormnál.
A delmagyar.hu szúrta ki, hogy a Benidorm a bajnokság utolsó előtti fordulójában az ellen a Frigorificos Morrazo Cangas ellen játszik, amelynek kapuját a korábbi kiváló balszélső fia, Luka Krivokapics védi. A találkozót május 24-én rendezik.