Női kézi: hullámvasúton sérült meg az ETO-hoz igazoló kapus

Vágólapra másolva!
2022.06.10. 09:22
null
Sandra Toft sérülés miatt kihagyta a dánok felkészülési mérkőzését (Fotó: AFP)
Nem lépett pályára a Dánia–Szlovénia (38–30) női kézilabda felkészülési mérkőzésen Sandra Toft. A dánok sztárkapusa Disneylandben is összeszedett sérülése miatt nem volt bevethető – számolt be róla a dán TV 2.


Sandra Toft
nyártól már a Győri Audi ETO-t erősíti, ezt az idényt a francia Brestnél töltötte. Az egész évad során vállsérüléssel küzdött, azonban egy vidámparkban tett látogatás után újabb, kisebb sérülést szedett össze.

A 32 éves kapus ott volt a dán válogatott összetartásán, de idő előtt abba kellett hagynia a gyakorlást.

„Van egy kis gondom a nyakammal és a bordáimmal. Disneylandben egy hullámvasútra ültem fel, melyet a vállam és a nyakam sehogy sem bírt”
– mondta el a klasszis kapuvédő.

Hozzátette, nem ez, hanem a vállsérülése volt az elsődleges oka a hiányzásának, de nem segített ezen a hullámvasutazás…

Mint ismert, a Győr másik nyári dán igazolása, Lina Haugsted vállsérülés miatt fél évre kidőlt májusban.

Az ETO a következő idényt két kapussal kezdi meg, Laura Glauser távozott, míg Amandine Leynaud visszavonult.

Legfrissebb hírek

Kézilabda: kalandos úton jutott el az NB I-be Gulyás Gergő

Utánpótlássport
2025.03.28. 20:40

Kézilabda: program a határon túli fiatalokért

Utánpótlássport
2025.03.27. 09:04

Kézilabda: magabiztosan menetel az U20-as női élvonalban a SZISE

Utánpótlássport
2025.03.26. 20:10

Kézilabda: Dániában pallérozódik a 17 éves Hargitai Levente

Utánpótlássport
2025.03.22. 19:28

Kézilabda: magát is meglepte Urbán-Patocskai Csongor

Utánpótlássport
2025.03.21. 12:35

Kézilabda: összecsiszolódott az ifjúsági fiúválogatott magja

Utánpótlássport
2025.03.19. 18:54

Kézilabda: kellenek a minőségi játékpercek a junioroknak

Utánpótlássport
2025.03.18. 17:13

Kézilabda: negyedikként zárt a Tiby-kupán a junior férfiválogatott

Utánpótlássport
2025.03.16. 09:07
Ezek is érdekelhetik