Női kosárlabda: Gereben Lívia Sepsiszentgyörgyön folytatja

Vágólapra másolva!
2022.12.28. 13:05
null
Gereben Lívia távozik Szekszárdról (Fotó: Dömötör Csaba)
A román bajnok Sepsiszentgyörgy női kosárlabdacsapatában folytatja pályafutását Gereben Lívia.

Az erdélyi klub honlapján közölte a 23 éves játékos szerződtetését, aki az elmúlt öt évben az Atomerőmű KSC Szekszárdot erősítette.

A Sepsi-SIC a jelenlegi szezonban nem járt sikerrel az Euroliga selejtezőjében, így átkerült a második vonalnak számító Európa-kupába, ahol veretlenül jutott tovább csoportjából a rájátszásba.

Rusz István, a Sepsiszentgyörgy szakosztály-igazgatója már júliusban megerősítette a közmédiának, hogy kapcsolatban vannak a bajnoki ezüstérmes Szekszárd kosarasával, aki menedzserük, Pásztor István barátnője. Akkor a korábbi válogatott Gereben Lívia elmondta, új impulzusokra vágyik, az előző szezon rosszul alakult számára, és konfliktusa volt a vezetőséggel, illetve a vezetőedzővel is. Ugyanakkor hangsúlyozta, köszöni a klubnak, hogy súlyos betegsége alatt és után is kiálltak mellette.

Legfrissebb hírek

Az utolsó negyedben teljesen szétesett a Sopron, a DVTK egyenlített a női kosárlabda NB I döntőjében

Kosárlabda
2025.04.19. 20:07

Győrben is nyert a Pécs, bronzérmes a női kosárlabda NB I-ben

Kosárlabda
2025.04.19. 18:54

Női kosárlabda NB I: Szekszárdon győzött a TFSE

Kosárlabda
2025.04.13. 20:26

Másodszor is nyert hazai pályán, döntőbe jutott a Sopron Basket a női kosárlabda NB I-ben

Kosárlabda
2025.04.12. 20:13

Kikapott a női kosárlabda Euroliga negyeddöntőjében Juhász Dorka csapata

Kosárlabda
2025.04.09. 22:26

A DVTK döntős a női kosár NB I-ben; a Győr 17 pontos hátrányból felállva egyenlített a Sopron ellen

Kosárlabda
2025.04.09. 19:52

A Győr megnyerte a harmadik mérkőzést, bejutott a tavalyi finalista a női kosár NB I elődöntőjébe

Kosárlabda
2025.04.03. 19:48

Drámai végjátékban nyert és jutott elődöntőbe a Pécs a női kosár NB I-ben

Kosárlabda
2025.03.31. 21:57
Ezek is érdekelhetik