Komlói Bányász–Tata 2–0 (1–0)

Komló, 250 néző. Vezette: Berger (Heibl, Tumó)

KOMLÓ: Demhardt – Tóth I., Augustin, Tallósi, Istókovics – Balázs, Méhn (Müller, 66. p.), Priol (Fodor T. 84. p.), Madar – Koller, Tolnai (Varga, 60. p.). Edző: Ott József
TATA: Berecz – Schmidtmayer, Lahos, Tóth Z., Furkó – Határvölgyi, Bombicz, Kádas (Csák, 84. p.), Miksi – Tóth N. (Kuzma, 79. p.), Andai. Edző: Ferling Béla.
GÓLSZERZÔ: Koller a 19. percben hat méterről fejelt a kapu jobb oldalába (1–0). Madar az 58. percben 10 méterről helyezett a kapu bal oldalába (2–0)
JÓ: Tóth I., Tallósi, Koller, ill. Andai, Bombicz

Sárvár–Szekszárd 0–1 (0–1)
Sárvár, 300 néző. Vezette: Gergely S. (Deutsch, Timbokovics)

SÁRVÁR: Antal – Tancsics, Sipos, Subicz, Pupp – Vajda, Palkovics, Heinczinger, Beke – Takács J. (Pokmecz, 63. p.), Szabó. Edző: Fodor Tibor
SZEKSZÁRD: Horváth – Tóth P., Fehér, Mosonyi, Gaál – Szentjobbi, Mészáros I., Tálos, Torma – Czékmány (Barics, 85. p.), Kiss T. Edző: Dienes Pál
GÓLSZERZÔ: Kiss T. a 45. percben 16 méterről a kapu közepébe emelte a labdát (0–1)
JÓ: Vajda, ill. Fehér, Mészáros I., Tálos

Alsóházi rájátszás

Kaposvölgye–Petőháza 1–2 (1–1)

Nagyberki, 100 néző. Vezette: Herbály (Szalai Z., Száva)

KAPOSVÖLGYE: Tánczos – Bencze, Kadarkúti, Pintér, Szabó – Bede, Novák, Virág, Horváth – Petronovics (Kőrösi, 64. p.), Neubauer. Edző: Hanusz János
PETÔHÁZA: Takács – Reidinger, Németh, Drugon, Simon – Preiner, Steiner, Szpevár, Füsi – Gulyás, Zsirai. Edző: Horváth György
GÓLSZERZÔ: Gulyás a 8. percben hét méterről a kapu közepébe lőtt (0–1). Virág a 21. percben 15 méterről a jobb alsó sarokba lőtt (1–1). Gulyás a 75. percben 12 méterről emelt a léc alá (1–2)
JÓ: Virág, Szabó, ill. Füsi, Németh, Gulyás

Marcali–Mosonmagyaróvár 0–0
Marcali, 200 néző. Vezette: Berki (Iványi, Szalai)

MARCALI: Kiri – Nokta, Pozder, Szabó – Djiszalov, Horváth Cs., Makszimics, Németh A. – Truczka, Németh Zs. (Varga B., 80. p.), Fábián (Nagy T., a szünetben). Edző: Menczeles Iván
MOSONMAGYARÓVÁR: Sipőcz – Sipos (Némedi, a szünetben), Tiba, Nagy, Méry – Hegyi, Novota, Pálla – Szakáll, Gordian, Farkas. Edző: Tiba Zoltán
JÓ: Pozder, Kiri, Horváth Cs., ill. Novota, Tiba

Szabolcs Gabona-csoport

Ózdi Kohász–Kazincbarcika 0–2 (0–0)

Ózd, 1500 néző. Vezette: Bodnár A. (Koródi, Kelemen)

ÓZD: Uhrin – Bócz, Wettorázzi, Tóth K. – Penti, Ács, Kun (Buza, 58. p.), Sivák, Füleki (Oltyán, 56. p.) – Konyha, Simkó (Kádár, 46. p.). Edző: Fitos József
KAZINCBARCIKA: Nagy G. – Kovács Richárd, Bányai, Kovács Roland – Hanász, Harnócz, Engi, Deák (Sebők, 70. p.) – Kerekes (Orosz, 70. p.), Kovács II P., Kovács I P. (Boczki, 85. p.). Edző: Koleszár György
GÓLSZERZÔ: Kovács II P. a 85. percben öt méterről a kapu közepébe fejelt (0–1). Orosz a 90. percben tíz méterről a bal felső sarokba bombázott (0–2)
JÓ: Bócz, Penti, ill. Kovács II P., Harnócz, Bányai, Hanász

Makó–Bőcs 4–1 (1–1)
Makó, 400 néző. Vezette: Farkas (Oláh, Tóth)

MAKÓ: Ménesi – Görög, Dálnaki, Magyar, Kazán – Bagi, Brakszatórisz (Szél, 68. p.), Kiss, Krucsó – Varga (Mádi, 80. p.), Maróti. Edző: Kolozsvári János
BÔCS: Szerencsi – Farkas, Simon, Kulcsár, Takács – Szakszon, Vodila, Török (Irhás, 79. p.), Vass – Gaál (Nagy, 75. p.), Sipos. Játékos-edző: Kulcsár Sándor
GÓLSZERZÔ: Maróti a 11. percben hét méterről passzolt a kapu közepébe (1–0). Kulcsár a 18. percben 28 méteres szabadrúgásból csavart a jobb felső sarokba (1–1).Varga a 47. percben nyolc méterről bombázott a bal felső sarokba (2–1). Maróti az 55. percben büntetőből a jobb sarokba helyezte a labdát (11-esből, 3–1). Krucsó a 91. percben hét méterről lőtt a kapu jobb oldalába (4–1)
KIÁLLÍTVA: Kulcsár (második sárga lap után) a 45. percben
JÓ: Krucsó, Kiss, Maróti, Varga, ill. Takács

Mátészalka–Baktalórántháza 0–0

Mátészalka, 500 néző. Vezette: Filus (Vékony, Rádi)

MÁTÉSZALKA: Oláh – Ésik, Ricsei, Nagy II S. – Szender (Orosz, 84. p.), Balogh Gy., Sipos (Szakács, 76. p.) – Balogh J., Seres – Popan, Ádámszki. Edző: Virovecz Pál
BAKTALÓRÁNTHÁZA: Petranics – Szenes, Deák, Kiss G. – Kozma A., Illés P., Baka, Illés L., Rakóczi (Komi, 81. p.), Gdovin (Marics, 92. p.) Minyin. Játékos-edző: Gdovin János
JÓ: Oláh, Ricsei, Szemder, Balogh J., ill. Deák, Kozma A., Illés L.

Orosháza–Nyírbátor 3–3 (3–3)
Orosháza, Mátrai-stadion, 400 néző. Vezette: Kalmár (Lászlai, Némethi A.)

OROSHÁZA: Such – Ferenczi, Kiss L., Raducu, Szrenka – Szabó N., Kovács T. (Csiszár, 72. p.), Kovács P. (Hadár, 58. p.), Pozsár – Lovas, Baranyai. Játékos-edző: Belvon Attila
NYÍRBÁTOR: Mónus – Kovács M., Balogh Z., Czerula, Fórián – Minczér, Lőrincz (Huszti, 90. p.), Tóth A. (Dobi B., 65. p.), Kurucz T. – Tóth T. (Csapos, 65. p.), Erdei. Edző: Tóth János.
GÓLSZERZÔ: Tóth A. a 12. percben öt méteről fejelte a labdát a kapuba (0–1). Erdei a 16. percben Minczér buktatásáért megítélt büntetőből lőtt a kapuba (11-esből, 0–2). Pozsár a 22. percben 10 méterről lőtt a kapuba (1–2). Szrenka a 24. percben közelről fejelt a kapuba (2–2). Lőrincz a 28. percben 15 méterről lőtt a kapuba (2–3). Pozsár a 30. percben 30 méterről bombázott a kapuba (3–3)
JÓ: Pozsár, Kovács T., Szabó N., Baranyai, ill. Fórián, Balogh Z., Tóth A., Kurucz T.

Winner Sport-csoport

Rácz FC Dabas–Vác 1–1 (1–1)

Dabas, 800 néző. Vezette: Nyekita (Medovarszki J., Tóth P.)

DABAS: Szatmári – Pánczél, Ócsai, Funk – Perger (Schrancz, 52. p.), Váczi, Bálint, Volenszki – Aubel, Takács (Semsei, a szünetben), Bimbó (Zabundu, 63. p.). Szakmai igazgató: Horváth Pál
VÁC: Kiss – Greff, Ráki, Koszora, Blaskó – Rusvay, Gulyás (Szabó Z., 76. p.), Hirt, Sándor (Mundi, 72. p.) – Bari (Szabó Cs., 80. p.), Bozori. Edző: Kovács Ervin
GÓLSZERZÔ: Volenszki a 7. percben 10 méterről kapásból bombázott a hosszú felső sarokba (1–0). Sándor a 28. percben öt méterről, középről lőtt a kapuba (1–1)
JÓ: Szatmári, Funk, ill. Kiss, Gulyás

Budafok–ESMTK 1–0 (0–0)
Promontor u. 300 néző. Vezettes: Strehó (Vígh T. Agócs)

BUDAFOK: Frank – Gál, Németh, Polgár – Papp Z., Méhes, Váradi, Magosi – Kiss K. (Kozma, 73. p.), Süveges, Bakonyi (Havrán, 68. p.). Edző: Takács László.
ESMTK: Szerovay – Rajnay, Czakó, Sipos, Kütsön – Kovács T. (Ribi R., 64. p.), Farkas, Tornyai (Keresztes, 72. p.), Takács – Fehér, Szőke. Edző: Ebedli Ferenc.
GÓLSZERZÔ: Németh az 50. percben 23 méterről, középről a jobb felső sarokba bombázott (1–0)
JÓ: Frank, Németh, Magosi, ill. Farkas