NB I B: Kecskeméti TE–FC Szeged 0–1

BORBÉLY KÁROLYBORBÉLY KÁROLY
Vágólapra másolva!
2003.09.17. 23:31
Címkék
SÁRGA LAP
Gelbmann (műesésért) a 8., Kiss P. (reklamálásért) az 53., Lázár (reklamálásért) az 54., Filó (hátulról belement Kulacsikba) az 55., Turján (buktatta Nagy Csabát) a 79., Csúri (ellökte Kislőrinczet) a 83., Kurucsai (eldobta a labdát) a 91. percben

SZÖGLETARÁNY 9:2 (2:0)
33. perc: A 16-oson belül Zahorecz lendületből érkezve lekönyökölte Kulacsikot. A jogosan megítélt büntetőt Kurucsai jobbal a balra vetődő Tóth József mellett a bal alsó sarokba lőtte. 0–1

A kezdő sípszó elhangzását követően a kapujuk elé szögezték a vendégeket a hazaiak, de támadásaik rendre meddőre sikeredtek. A 20. perctől aztán lassan kijöttek a szorításból a szegediek, gyorsan a KTE kapuja elé kerültek, aminek a 33. percben meg is lett az eredménye, vezetéshez jutottak. A bekapott találatot követően sem csipkedte magát a hazai gárda, folyamatosan a levegőben tartotta a labdát, ami sok pontatlansággal járt, de gólt nem eredményezett számára az első játékrészben.

Tóth József jól védett, de csapata kikapott (Fotó: Meggyesi Bálint)
Tóth József jól védett, de csapata kikapott (Fotó: Meggyesi Bálint)
Tóth József jól védett, de csapata kikapott (Fotó: Meggyesi Bálint)
Nagy kapkodással, össze-vissza játékkal kezdődött a második félidő, a 70. perctől azonban rákapcsolt a Kecskemét, a kapujuk elé szegezte a vendégeket, jöttek a távoli kísérletek, de hiába. Az egy emberként védekező szegediek állták a sarat, és megérdemelten vihették haza mindhárom pontot.

Mestermérleg
Ioan Patrascu:
– Az ellenfél megmutatta, hogyan lehet antifutballal három pontot szerezni. Mindent megtettek azért, hogy a játékot tördelve elérjék céljukat, és ebben a játékvezető is partnerük volt.
Szalai István: – Gratulálok a csapatnak a ma esti munkájáért. A Kecskemét támadott, de nem volt igazán nagy helyzete.
Legfrissebb hírek

NB I: Puskás Akadémia–Zalaegerszeg

Labdarúgó NB I
1 perce

Mindegyik hazai csapat egy gólt szerzett a női NB I vasárnapi játéknapján

Labdarúgó NB I
7 perce

Az FTC-t kiejtve elődöntős a Brassó az Erste Ligában

Jégkorong
12 perce

Az MTK a második félidőben lőtt gólokkal múlta felül a Nyíregyházát

Labdarúgó NB I
14 perce

Pont nélkül maradt Lyonban Loic Nego csapata; félbeszakadt a montpellier-i bajnoki

Francia labdarúgás
14 perce

NB II: fordított a Barcika és a Vasas, a Kövesd megverte a Honvédot, Soroksáron nyert a Kisvárda

Labdarúgó NB II
18 perce

Csak döntetlent játszottunk Montenegróval, még nem jutottunk ki az Eb-re

Kézilabda
24 perce

Niké Liga: nyert a Kassa és a Komárom is

Minden más foci
26 perce
Ezek is érdekelhetik