NB I B: FC Tatabánya-Vasas 0-1

A mérkőzésről tudósított: MOLNÁR JÓZSEFA mérkőzésről tudósított: MOLNÁR JÓZSEF
2003.10.12. 22:44
SÁRGA LAP
Vass (kezezésért) a 23., Pálfi (visszahúzta Weitnert) az 52., Dupai (elgáncsolta Gaált) a 72., Mogyorósi (megrúgta Nagyot) a 92. percben

SZÖGLETARÁNY: 6:2 (3:2)

48. perc: Weitner átadásával Szabó Attila lépett a 16-oson belülre, aki 13 méterről, jobbal a jobb alsó sarokba lőtte a labdát. 0–1

Az első félidőben akár három gólt is szerezhetett volna a Tatabánya, ám sem Gyurováth Sándor, sem pedig Tóth Zoltán nem talált be Posza Zsolt hálójába. A Vasas gyengén játszott, és a lelátóról úgy tűnt, lekezeli a hazai csapatot. Tamási Zsolt együttesét ezért tudta meglepni a gyors kontrákkal próbálkozó Tatabánya, de Mészáros Ferenc csapata továbbra is gólképtelen a hazai mérkőzéseken.
A szünet után meglepetésszerűen érkező gólt követően úgy látszott, felpörög a mérkőzés, ám a második félidőben a Vasas érthetetlenül visszahúzódott, a tatabányai akciók veszélytelenek maradtak, a hazaiaknak helyzetei sem igen adódtak.

Mestermérleg
Mészáros Ferenc:
– Egyenrangú ellenfelek voltunk, de csatáraink tompasága miatt nem sikerült a bravúr.
Tamási Zsolt: – Egyetlen pozitívum a három pont. A tűzzel nem szabad túl sokáig játszani…