NB I B: Tatabánya–BKV Előre 4-1

A mérkőzésről tudósított: MOLNÁR JÓZSEFA mérkőzésről tudósított: MOLNÁR JÓZSEF
2004.05.12. 21:40
SÁRGA LAP
Werle (elgáncsolta Mogyorósit) a 15., Sipos N. (sípszó után elrúgta a labdát) a 27., Mogyorósi (lerántotta Károlyit) a 31., Varga A. (lerántotta Sipos Norbertet) a 37., Jakab (labdaelrúgásért) a 77. percben
KIÁLLÍTVA
Jakab a 77. percben
SZÖGLETARÁNY: 6:4 (1:2)

2. perc: Dupai büntetőből a bal felsőbe vágta a labdát. 1–0
6. perc: Rajnay Attila jobbal, lőtt a bal alsó sarokba. 2–0
43. perc: Márkus Tibor a kifutó kapus fölött jobbal emelt a kapu jobb oldalába. 3–0
54. perc: Márkus Tibor három méterről, jobbal az üres kapuba gurította a labdát. 4–0
77. perc: Jakab kapott sárga lapot a labda elrúgásáért, majd mivel megtapsolta a játékvezetőt, a bíró kiállította a BKV védőjét.
87. perc: Földvári szabadrúgását Szántai kiütötte, de a berobbanó Werle közelről, jobbal a bal felső sarokba bombázott. 4–1

Mestermérleg
Détári Lajos:
– Értékes ez a győzelem, de sok hibával játszott a csapat. Nagyon nehéz négy meccs vár még ránk.
Krecska János: – Az első öt percben szinte minden eldőlt. Hiába küzdöttünk, hajtottunk.