Pápa: az elavult kamerák miatt is élvezhetetlen a magyar foci - Bárányos

Vágólapra másolva!
2010.08.27. 09:51
Igen visszhangos utóélettel bíró összecsapáson nyert a Pápa labdarúgócsapata a Haladás ellen 5-1-re az élvonalbeli bajnokság előző, negyedik fordulójában. A mérkőzésen egy gólig és három gólpasszig jutó Bárányos Zsolt, a pápaiak kulcsembere érdekes megközelítésben foglalkozott a találkozóval.

„Úgy érzem, egyenlő létszámban is mi voltunk a jobbak, annak ellenére, hogy a vezetést ők szerezték meg – nyilatkozta Bárányos a lombardfcpapa.hu honlapnak. – Jogos tizenegyesből egyenlítettünk. Magyarországon elavultak a kamerák, nem vették észre, hogy amikor Marics elfutott, a védő térde hozzáért a bokájához, így összekoccant a lába, ezért esett el. Ezt az elemzésnél sem vették észre. Ismétlem, olyan elavult kamerák vannak, hogy ezt nehéz észrevenni, olykor a meccsek is élvezhetetlenek emiatt, ebben sem árt fejlődni, nem csak a magyar focit kell ütni. A meccsre visszatérve: mindhárom piros lapot ért, bár Molnár Balázs tettét nem láttam, mert Rajnay állapotát figyeltem. Nagyon csúnyán megrúgták. Akárcsak Venczel Balázst, aki kapcsán hálát adhatunk az égnek, hogy nem tört el semmije…”

Bárányos dicsérte a találkozón két gólt szerző légiós, Goran Marics teljesítményét, és megemlítette, hogy az előző szezonnal ellentétben most kiegyensúlyozottabb pápai szereplést vár.

Legfrissebb hírek

Labdarúgás: megy a szekér Pakson, a fiatalok is tolják

Utánpótlássport
2025.04.24. 09:00

Változások jöhetnek a Bajnokok Ligájában

Bajnokok Ligája
2025.04.23. 13:51

Labdarúgás: négy gólt szereztek a fiatalok NB I 28. fordulójában

Utánpótlássport
2025.04.22. 09:05

Labdarúgás: eredményes fiatalok a Bajnokok Ligája negyeddöntőjében

Utánpótlássport
2025.04.17. 18:18

A Corinthian FC, avagy Viktória királynő amatőr futballművészei

Népsport
2025.04.16. 09:16

Labdarúgás: „Kemény munka, együttműködés…”

Utánpótlássport
2025.04.16. 09:03

Labdarúgás: egy híján 1200 fiatalperc az NB I 27. fordulójában

Utánpótlássport
2025.04.15. 09:00

Hétvégén lesz a döntő – elfogadták a Magyar Kupa versenykiírásának változásait

Labdarúgó NB I
2025.04.08. 10:31
Ezek is érdekelhetik