Futsal NB I: két csapat is 7–3-as sikert aratott; a Nyíregyháza nyerte meg a keleti rangadót

VARGA BALÁZSVARGA BALÁZS
2024.10.28. 22:39
Hét gólt kapott a lila mezes Újpest a Magyar Futsal Akadémiától (Fotó: ujpestfc.hu)
A férfi futsal NB I 11. fordulójának hétfői játéknapján a Haladás és a Magyar Futsal Akadémia is 7−3-ra nyert, a Nyíregyháza 4–2-re verte meg a DEAC-ot, míg a Kecskemét 13 gólt lőtt a Rubeola FC-nek.

A dobogós Nyíregyháza négygólos előnyre tett szert 24 perc alatt, s bár a DEAC a felére csökkentette a hátrányát, 4–2-re kikapott. A listavezető Haladás 1–2-ről fordítva aratott sima (7–3) győzelmet az Aramis felett. Szintén 7–3-ra nyert a Magyar Futsal Akadémia, pedig 3–3-ig tartotta magát a második helyezett Újpest, de a második félidőben már csak a győzelmükkel a 9. helyre fellépő hazaiak tudtak betalálni. A késő esti mérkőzésen a Kecskemét kiütötte a Rubeola FC-t, a vendégek 13–1-es sikert arattak.