A Nyíregyháza a 90. percben mentett pontot a Zalaegerszeg ellen

Tilos a hozzászólásban linket elhelyezni. Ez alól kivétel az online videó-közvetítések linkjei, és hivatalos sportszövetségek linkjei. A szabály megszegése végleges tiltást, és a felhasználó összes hozzászólásának törlését vonja maga után. Bármilyen moderációval kapcsolatos kérdése, észrevétele van, elérhet minket a [email protected] e-mail címen.
teddymeldrumnemnyugszik2024. 10. 27. 17:36

Ebben a szép időben még hatezren sem voltak kint a meccsen. Ejnye!

MicuMaci2024. 10. 27. 16:50

Üdv! Már vitatkozni sincsen kedvem... csak a szokásos! Kék az Isten!

Nagymegmondo
Nagymegmondo2024. 10. 27. 16:19

A keretben a meglévő kb. 2 -3db kreatívnak mondható játékos nagyon kevés. A ZTE egyedül a második fordulóban tudott 3 gólt rúgni, a Paks második csapatának úgy, hogy saját pályáján is a kapu elé szorult. Ez egy igen szerencsés győzelem volt, ajándék, nem kiérdemelt 3 pont. A többi kilenc találkozón egyen sem sikerült 2 gólt szerezni. Hiába hajtanak a fiúk, sajnos csak ennyit tudnak: a lejátszott 10db mérkőzésből kb. 9-en a saját kapuja elé szorult a csapat. Persze, hogy, a végén belehibázik valaki. A kontrajátékkal nem lenne, baj, ha elöl nem ilyen falábúak lennének (- Croizet), s a vezetés esetén néha rá tudnák rúgni a második gólt is. Ez azonban ilyen Németh, Sajbán -féle csatárokkal nemigen fog menni. A Kecskemétet talán-talán meg tudná a végén előzni a gárda, de Debrecenben olyan források állnak rendelkezésre, amelyek biztosan kihúzzák a DVSC-t a bajból. Más gárdán jelenleg nem látható "elgyengülés". Ha ez a keret így marad, borítékolható a kiesés.

Puyolthemaster
Puyolthemaster2024. 10. 27. 15:58

A törpe bűntetett hol volt a protekciós kapus?

Medve8864
Medve88642024. 10. 27. 15:39

Ez siralmas, ráadásul olyan rossz beidegződéseket alakíthat ki a játékosoknál, hogy már maguk se hiszik el, hogy képesek nem elszúrni egy végjátékot.

cselcsabi
cselcsabi2024. 10. 27. 15:28

MTK, Puskás, Szfehérvár, DVTK, Nyíregyháza - ezeket mind az utolsó percekben buktuk el, és mindegyiket fejesgóllal és/vagy pontrúgás után

cselcsabi
cselcsabi2024. 10. 27. 15:26

4 db. 2 méteres középhátvédünk van a pályán, és szöglet után a 160 cm-magas Nagy Dominik fejel gólt!

Medve8864
Medve88642024. 10. 27. 15:25

Igazából már meg se lepődtem, a 80' perc után szinte biztos voltam benne, hogy ezt a meccset se bírjuk lehozni a végjátékban, erre a meccsre Safronov kritikán alulli ostobasága tette fel a pontot, sose értettem mit keres a csapatban. Ennyi végjátékban elhullajtott pont már nem fér bele, ha nem lesz drasztikus javulás, akkor megy a levesbe a csapat. Az is óriási probléma, hogy nincs egy épkézláb csatárunk, lényegében ma is csatár nélkül álltunk ki, mert Croizet is inkább támadó középpályás, ő is csak őrlödött a Szpari védők között. Lassan lehet visszahívni a Waltner Robit, éppen jön a szentlőrinci kupameccs, mondom ezt, hogy Márton Gábort nagyra tartom, de itt már ő tudománya is kezd elfogyni.

cselcsabi
cselcsabi2024. 10. 27. 15:22

Ami a legszomorúbb és legvészjóslóbb, az az, hogy egy másik kiesés ellen harcoló csapat ilyen labdabirtoklási fölényben játszik ellenünk.

infooo-2
infooo-22024. 10. 27. 15:05

"90' Szafronov fejelte ki a labdát szögletre" - ez volt a mérkőzés legnagyobb hibája. Ott volt Gundel-Takács, fogta volna a labdát.

infooo-2
infooo-22024. 10. 27. 15:02

"A NYÍREGYHÁZA A 90. PERCBEN MENTETT PONTOT A ZALAEGERSZEG ELLEN" - csak a szokásos!

cselcsabi
cselcsabi2024. 10. 27. 14:59

A Szendreinek ma sem volt egyetlen jó megoldása sem. A Nagy BArnabás akkor ment el mellette és adott be, amikor akart. Azonkívül a labdát sem volt képes megjátszani. De hát Csonka, Ipalibo, Csóka és a többiek sem voltak különbek. Egyre gyengébb ez a csapat. LAssan Márton Gábornak is lefő a kávé. SZörnyű, amit művel. Még a meglévő szűk lehetőségekkel is szörnyen gazdálkodik.

cselcsabi
cselcsabi2024. 10. 27. 14:56

Az utolsó 4 mérkőzésen ez volt az 5. gól, amit szögletből kaptunk. Mindezt úgy, hogy 4 középhátvéddel játszunk! Nincs olyan meccs, ahol ne 8-10 szögletet rúgna az ellenfél. A védőink úgy szórják ki szögletre a labdákat, mintha ezzel valami hőstettet hajtanának végre. Most is, a gól előtt Safronov teljesen feleslegesen fejelte ki szögletre a labdát, pedig már a Gundel-Takácsé volt. Mit keres ez az ember a csapatban? De hát ugyanez volt a DVTK és az Újpest ellen. De ez a Márton sem normális. Volt az első félidőben két értékelhető teljesítmény, a gólszerző Mimé és a gólpasszt adó Medgyesé. Erre kit cserélt le? Hát őket! Mondom, ez az ember direkt betlire játszik!

infooo-2
infooo-22024. 10. 27. 14:56

Az utolsó percben, illetve a hosszabbításban 6 pontot vesztettek a szezonban. Várkonyit azért nem sztárolnám, hajlamos a hibára. Szendrei ma kimondottan tetszett az első félidőben. Az a 6 pont kellene, amit "elhagytak", akkor lennének a helyükön.

NinjaaaJNK
NinjaaaJNK2024. 10. 27. 14:54

Nem sokon múlott ez a tippem sem... DYOS

michelin
michelin2024. 10. 27. 14:53

Várkonyi béna meg az összes cseréje Dénesen kívül. De miért hozta le Mimet? Elöl és hátul is jó. Megérdemelte a Zete. A francia esett kelt, legalább a ziccert ha berúgja...

infooo-2
infooo-22024. 10. 27. 14:50

Savronov mérhetetlenül buta, töketlen focista. Kifejelni Gundel keze elől a labdát. Megérdemlitek az NB II-t

cselcsabi
cselcsabi2024. 10. 27. 13:56

Miért játszunk 7 védővel, ha egy pontrúgás után Keita ilyen üresen tud kapura lőni 7 méterről? Szendreit látta már valaha valaki fejespárbajt nyerni? Van egy normális védőnk, a Várkonyi! Erre ez a süket Márton kihagyja és csupa botlábút (Evangelu, Csóka, Safronov) játszat a helyén. Van egy jó középpályásunk (Kis Bence) és egy jó csatárunk (Dénes), azokat is kihagyja! Lehet, hogy vezetünk, de ennyire nulla még egyszer sem volt ebben az idényben a csapat. Betlizik ez a Márton?

Puyolthemaster2024. 10. 27. 13:47

Dombó a ZTEben sokkal jobb volt.

campobassolecce1x2-2
campobassolecce1x2-22024. 10. 27. 13:41

Az nb1 játékvezetése már a PL szintjén van. Csak nevetnek az ilyen szabálytalanságon.