NB II: idegenben nyert a Szolnok, pontokat vesztett a Vác

2007.10.28. 16:11
A Szolnok idegenben győzte le a Bőcs együttesét a labdarúgó NB II Keleti csoportjában, a Vác ellenben pontokat vesztett a sereghajtó Mezőkövesd otthonában.
Keleti csoport
BŐCS KSC - SZOLNOKI MÁV 1–2 (0–0)
A mérkőzés osztályzata: 4
Bőcs, 300 néző. Vezette: Kassai (9) (Márton Zs., Fehér Gy.)
BŐCS: Matkó 4 – Almási 5 (Jeremiás –, 70.), Martis 5, Molnár Zs. 5 (Varga Z. –, 61.), Török 4 – Siróczki 5, Irhás 6, Jeney 5, Kóka 5, Szakszon 5 – Urbin 5 (Gaál –, 74.)
Vezetőedző: Tóth László
SZOLNOK: Rézsó 0 – Urbán-Szabó 5, Antal G. 7, Balogh P. 6, Gohér 6 – Pintér L. 6, Domokos 5 (Szoboszlai –, 76.), Ulviczki 6, Szalai 5 – Remili 6, Farkas K. 5 (Benedek –, 89.)
Vezetőedző: Vígh Tibor
Gólszerző: Antal Gábor (0–1) a 48., Antal Gábor (0–2) a 68., Irhás (1–2) a 90. percben
Tóth László: – Ez volt a második olyan mérkőzésünk, amikor ellenfelünk kettőt lőtt kapura. Meg vagyok győződve arról, hogy ha én állok a kapuban, akkor nem kapunk gólt.
Vígh Tibor: – Szombaton a Kecskemét feladta nekünk a magas labdát, így mindenképpen győzelemre kellett játszanunk. Az első félóra után a mi akaratunk érvényesült, egyre magabiztosabbak lettünk, többet birtokoltuk a labdát és helyzeteink alapján teljesen megérdemelten nyertünk.
MAKÓ FC - OROSHÁZA 4–2 (3–0)
A mérkőzés osztályzata: 3
Makó, 500 néző. Vezette: Szabó Zs. (6) (Oláh G., Kispál R.)
MAKÓ: Czirbus 5 – Podonyi 6, Dálnaki 6, Szamosszegi 6, Gévay 6–2=4 – Kovács N. 5 (Csamangó –, 71.), Varga R. 7, Magyar 8, Puskás 6 – Bány 6 (Maróti –, 65.), Schreiber 6 (Kulacsik –, 65.)
Vezetőedző: Kolozsvári János
OROSHÁZA: Szabó P. 4 – Szabó N. 5, Pardi 5, Futaki 5, Sipka 4 – Kerepeczki 6, Szeverényi 5 (Kerekes – 71.), Koncz 6, Mike 4 – Kocsis D. 4 (Petneházi 5, a szünetben), Buza 5 (Bakos T. –, 74.)
Vezetőedző: Belvon Attila
Gólszerző: Magyar (1–0) a 30., Magyar (2–0) a 33., Schreiber (3–0) a 40., Kerepeczki (3–1) a 84., Maróti (4–1) a 85., Koncz (11-esből, 4–2) a 88. percben
Kiállítva: Gévai (73. p.)
Kolozsvári János: – Hosszú idő után végre újra örülhetünk.
Belvon Attila: – Az első félidőben három pontrúgásból elkerülhető gólokat kaptunk, a második játékrészben viszont már partiban voltunk.
MEZŐKÖVESD-ZSÓRY - VÁC-ÚJBUDA 0–0
Mezőkövesd, 400 néző. Vezette: Takács J. 8 (L. Tóth, Bendik)
MEZŐKÖVESD: Szalánczi 7 – Toplenszki 6, Vágó 6, Olasz D. 6, Sándor 6 – Pázsit 6 (Nyeste –, 68.), Csatlós 6 (Somodi –, 68.), Sivák 6, Ragó 6 (Sajtós –, 84.) – Busai 6, Bogdány 7
Vezetőedző: Vojtekovszki Csaba
VÁC: Sztankó 5 – Gáspár 5, Lettrich 5, Laki 5, Kovács P. 5 – Lázár 4 (Kozarek 5, 59.), Margitics 4 (Kövesdi 5, 59.), Vén 4, Farkas P. 5 – Szabó V. 5 (Langó –, 67.), Rusvay 5
Vezetőedző: Verebes József
Vojtekovszki Csaba: – Sokadik hasonló mérkőzésünket játszottuk, amikor a kiváló erőkből álló Vác ellen rengeteg lehetőségünkből egyet kellett volna kihasználni a győzelemhez.
Verebes József: – Egy jól felkészített csapat ellen kilenc ziccerből legalább egyet illett volna kihasználni.
Nyugati csoport
BARCSI SC - SOROKSÁR SC 1–2 (1–1)
Barcs, 200 néző. Vezette: Szilasi Sz. (9) (Takács G., Deutsch Sz.)
BARCS: Kuczkó 5 – Kónya 4 (Miskovics 5, 60.), dr. Matus 5, Györe 6, Pókos 5 – Kordé 5, Horváth A. 6, Fónai 6 – Szabó N. 6, Koller 5 (Tolnai 5, 60.), Kollega 5
Vezetőedző: id. Dárdai Pál
SOROKSÁR: Komora 6 – Telegdi 5, Cseri 6, Ferencz 5, Koljanovics 5 (Burzi 5, a szünetben) – Kis R. 7, Németh T. 6, Hegedűs Cs. 5, Hauser 6 – Héray 5 (Gábor T. –, 78.), Forró 5
Vezetőedző. Elekes József
Gólszerző: Kis R. (0–1) a 18., Szabó N. (1–1) a 22., Kis R. (1–2) a 49. percben
Dárdai Pál: – A második félidőben görcsösen játszottunk, megérdemelten nyert az ellenfél.
Elekes József: – Fegyelmezett védekezés, két gyönyörű gól, megérdemelt győzelem.
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904 - KOZÁRMISLENY 0–0
A mérkőzés osztályzata: 2
Mosonmagyaróvár, 400 néző. Vezette: Király G. (7) (Farkas B., Szécsényi I.)
MTE: Antal L. 7 – Taglialegne 4 (Horváth D. 4, a szünetben), Tóth G. 5, Pálla 6 – Szabados 6, Fülop N. 5, Szalai 5, Bene 5, Kiss R. 3 – Varga B. 4 (Cseri 4, a szünetben), Kovac 5 (Régi –, 62.)
VEZETŐEDZŐ. Soós Imre
KOZÁRMISLENY: Antal S. 0 – Suba 6, Finta 6, Éles 6, Tóth I. 6 – Alen 6, Tóth Z. 5, Kutyáncsányin 5 (Gergely –, 79.), Varga B. 5 (Laki –, 71.), Somogyi 5 (Tasselmayer –, 62.) – Lauer 5
Vezetőedző: Bene Ferenc
Soós Imre: – Rugott gól nélkül nehéz mérkőzés tnyerni.
Bene Ferenc: – Több gólos győzelmet szalasztottunk el.