NB II: korábbi magyar gólkirály írt alá a Gyirmóthoz

Vágólapra másolva!
2015.06.18. 00:07
Igaznak bizonyultak a Nemzeti Sport Online korábbi információi, hiszen a labdarúgó NB II-ben szereplő Gyirmót FC Győr hároméves megállapodást kötött Simon Attilával, aki Ausztriában, a Wolfsberger AC együttesében futballozott az előző szezonban.

Az MTK-nevelésű csatár itthon játszott többek között a DVTK, az Újpest, a Paks, a ZTE és a Pécs színeiben, Pakson pedig 18 góllal az NB I-ben gólkirályi címet is szerzett. Tavaly nyáron légiósnak állt, a 2014–15-ös bajnokságban az osztrák első osztályú Wolfsberger AC együttesében nyolc bajnokin kapott lehetőséget, de gólt nem szerzett, és szerződése lejártával el is hagyta a csapatot.

„Nagyon örülök a labdarúgó érkezésének, hiszen a támadószekció vezéralakját sikerült igazolnunk – mondta Szentes Lázár szakmai igazgató a klub honlapján. – Simon Attila nagy segítségünkre lesz a feljutásért vívott harcban, és személye is biztosíték lehet arra, hogy újabb kiváló képességű labdarúgókat tudjunk Gyirmótra igazolni.”

Simon Attila elmondta, hogy örült Szentes Lázár hívásának, hiszen Újpesten már dolgoztak együtt, és teljes mértékben azonosulni tud a szakember hitvallásával. Kiemelte, kizárólag egy évben gondolkodik a másodosztályt illetően, és jövő nyáron szeretne a csapattal feljutást ünnepelni.

NYÁRI JÁTÉKOSMOZGÁS A GYIRMÓT FC GYŐRNÉL

Érkezők: Simon Attila (Wolfsberger AC – Ausztria)
Kölcsönbe érkezők:

Kölcsönből visszatérők:

Az utánpótlásból felkerültek:

Kiszemeltek: Balogh Béla (PMFC), Djordje Kamber (Győri ETO), Koltai Tamás (Győri ETO), Völgyi Dániel (Győri ETO)
Távozók: Graszl Károly (Kisvárda)
Kölcsönbe távozók:
Kölcsönből visszatérnek klubjukhoz: Bobál Gergely (Bp. Honvéd, ?), Csemer Gyula (Bp. Honvéd, ?), Fejes János (Bp. Honvéd, ?), Kiss Máté (Győri ETO, ?), Paku Roland (Győri ETO, ?)
Távozhatnak: Cseri Tamás (érdeklődnek iránta: Kisvárda), Magasföldi József (érdeklődnek iránta: Kisvárda)

 

Legfrissebb hírek

Három gól, tíz sárga lap: a Honvéd a Gyirmót ellen folytatta tavaszi menetelését

Labdarúgó NB II
2025.04.14. 22:00

Révész Attila elnézést kért az első félidőben lecserélt játékosától

Labdarúgó NB II
2025.04.14. 18:15

NB II: óriási Kisvárda-fordítás, sima Vasas-győzelem, vége a Budafok vereségsorozatának

Labdarúgó NB II
2025.04.13. 20:50

Felejthető meccsen nem bírt egymással a Tatabánya és a Soroksár

Labdarúgó NB II
2025.04.13. 20:49

A Vasas simán nyert a Csákvár ellen, de a második helyre ezúttal sem tudott fellépni

Labdarúgó NB II
2025.04.13. 18:55

Kirchner tizenegyesgóljával nyert a Kozármisleny, tapad a dobogósokra

Labdarúgó NB II
2025.04.13. 18:53

A Szeged kapufákat, a Szentlőrinc gólokat lőtt

Labdarúgó NB II
2025.04.13. 18:50

Kétgólos hátrányból fordított a Kisvárda, sorozatban nyolcadik győzelmét aratta

Labdarúgó NB II
2025.04.13. 17:55
Ezek is érdekelhetik