NB II: Szentes Lázár lett az ETO vezetőedzője – hivatalos

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2017.09.28. 16:41
A labdarúgó NB II-ben szereplő ETO FC Győr a hivatalos honlapján közölte, hogy Szentes Lázár lett a klub új vezetőedzője. A trénert pénteken mutatják be sajtótájékoztatón.

Mint ismert, a győri alakulat kedden közölte, hogy szerződést bontott az együttest másfél éve irányító Bekő Balázzsal a gyenge eredmények miatt. Csütörtökön a Nemzeti Sport megírta a jelöltek listáját, és a legnagyobb esélyesnek titulált Szentes Lázár lett a befutó.Mint ismert, a győri alakulat kedden közölte, hogy szerződést bontott az együttest másfél éve irányító Bekő Balázzsal a gyenge eredmények miatt. Csütörtökön a Nemzeti Sport megírta a jelöltek listáját, és a legnagyobb esélyesnek titulált Szentes Lázár lett a befutó.

Ebben az idényben eddig tíz bajnokin három győzelmet, két döntetlent és öt vereséget jegyzett az ETO, amely a megszerzett 11 pontjával a 15. helyen áll a 20 csapatos második vonalban.

Szentes Lázár játékosként kétszeres magyar bajnok az ETO-val, majd visszavonulása után Győr volt az első munkahelye edzőként. Később dolgozott többek között a DVSC-nél, az Újpestnél, a Haladásnál és a DVTK-nál is, legutóbb a szaúdi al-Ittihad alkalmazásában állt.

Legfrissebb hírek

Demjén Patrik: Vágyom egy bajnoki éremre!

Labdarúgó NB I
2 órája

Hosszabbított csapatkapitányával az ETO FC Győr

Labdarúgó NB I
2025.03.27. 16:08

Szerződést hosszabbított fiatal középpályásával az ETO FC Győr

Labdarúgó NB I
2025.03.26. 18:48

Felkészülés: háromgólos ETO FC-győzelem a Komárom ellen, nyert a Fehérvár és a Paks is

Labdarúgó NB I
2025.03.21. 15:12

A sárga lapok villantak, a gólok nem jöttek – a Debrecen csak helyzetekig jutott Győrben

Labdarúgó NB I
2025.03.14. 19:55

Daniel Stefulj élvezi a szabadságot a pályán

Labdarúgó NB I
2025.03.14. 10:53

NB I: négy vereséget követően Győrben törné meg pocsék sorozatát a két és fél év után újra utolsó Loki

Labdarúgó NB I
2025.03.14. 06:35

Vécsei Bálint: Tapadunk az élmezőnyre a Pakssal, a tavasszal bármi megtörténhet

Labdarúgó NB I
2025.03.11. 10:36
Ezek is érdekelhetik