MLSZ: öt hónapra kizárhatják a Kaposvárt az átigazolásokból

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2018.10.02. 18:43
A Magyar Labdarúgó-szövetség (MLSZ) öt hónapra kizárhatja az átigazolásokból az NB II-ben szereplő Kaposvári Rákóczit, ha a somogyi klub nem tesz eleget az Ivancsics Gellért szerződésében vállalt pénzügyi kötelezettségeinek. Az MLSZ fegyelmi bizottsága október 2-i ülésén az alábbi határozatokat hozta:

NB IINB II

Lakatos Csaba (Budafok), mert megütötte ellenfelét, három bajnoki mérkőzésre szóló eltiltást kapott.

Boér Gábor vezetőedző (Békéscsaba), mert a játékvezető ítélete ellen sportszerűtlen módon tiltakozott, a mérkőzéssel kapcsolatos sportszakemberi tevékenységtől egy NB II-es bajnoki mérkőzésre szóló eltiltást kapott.

A FEB a Kaposvárt, mert szerződésben vállalt pénzügyi kötelezettségének Ivancsics Gellért labdarúgóval szemben nem tett eleget, 100 ezer forint pénzbüntetés megfizetésére kötelezi, továbbá amennyiben a határozat jogerőre emelkedéséig a szerződésben vállalt kötelezettség teljesítése a sportszervezet részéről nem történik meg, akkor a határozat jogerőre emelkedésének napjától kezdve a sportszervezetet az igazolási és átigazolási jogból öt hónapra kizárja.

NB III

Mészáros László (Csepel), mert amikor nem a labda közelében tartózkodott, megrúgta ellenfelét, három bajnoki mérkőzésre szóló eltiltást kapott.

Vágó Attila vezetőedző (SBTC), mert a játékvezető személyére sértő kifejezést használt, majd a mérkőzés szünetében az öltözőfolyosón a játékvezető ítélete ellen sportszerűtlen módon tiltakozott, a mérkőzéssel kapcsolatos sportszakemberi tevékenységtől öt NB III-as bajnoki mérkőzésre szóló eltiltást kapott.

A további fegyelmi határozatokról itt olvashat!

Legfrissebb hírek

Megvan, mikor fogadja a Paks a Ferencvárost a bajnoki hajrában

Labdarúgó NB I
2025.04.25. 10:40

Első körben az NB I-ből és az NB II-ből csak a BVSC nem kapott licencet

Labdarúgó NB I
2025.04.23. 17:07

Nyilasi Tibor: Nem gondoltam volna, hogy ilyen sok embernek fontos vagyok

Magyar válogatott
2025.04.22. 13:24

Április 22-én indul a bérletértékesítés a magyarok vb-selejtezőire

Magyar válogatott
2025.04.18. 19:35

Minden NB I-es és NB II-es játékvezető teljesítette az évközi fizikai tesztet

Labdarúgó NB I
2025.04.17. 17:18

NB III: az MLSZ után a FIFA-hoz fordult az FC Dabas Tamás Kornél átigazolása miatt

Labdarúgó NB II
2025.04.14. 22:35

Sós Csaba elégedett az úszó ob-n látottakkal, s elárulta, minek örült leginkább

Úszás
2025.04.13. 11:43

NB II: ismét képernyőre kerül a Vasas

Labdarúgó NB II
2025.04.12. 09:56
Ezek is érdekelhetik