Távozott az NB II-be feljutó Nagykanizsa vezetőedzője

„Két bajnoki cím, egy győztes osztályozó és egy évtizedes, történelmi siker! Köszönünk mindent, Krisztián!” – írta hétfőn a közösségi oldalán a zalai klub.
Gabala úgy fogalmazott, rajta kívül álló okból kényszerült meghozni a döntést.
„Gyönyörű nagykanizsai időszakom a mai nappal véget ért” – fűzte hozzá Gabala Krisztián, aki korábban a Csepel FC-t, a BVSC-t, az FC Hatvant, a Budaörsi SC-t és a Szentlőrincet is irányította.
A zaol.hu Zala vármegyei hírportál fényképes beszámolója szerint a Kaposvári Rákóczi FC-től távozott Jeney Gyula lett a kanizsaiak vezetőedzője, aki hétfőn már meg is tartotta első edzését új csapatánál.
A Nagykanizsa hivatalos Facebook-oldala aztán hétfőn este újabb érzelmes nyílt levélben köszönt el a korábbi mestertől.









