Felkészülés: a Vidi játszik a Juhászt csábító csapattal, az FTC a Kijevvel

Vágólapra másolva!
2013.01.03. 08:12
Az edzőtáborok szervezésével és sportmenedzsmenttel foglalkozó spanyol Football Impact cég folyamatosan frissíti a marbellai téli felkészülési mérkőzések listáját, amelyen már két NB I-es labdarúgóklub, a Videoton és a Ferencváros neve is szerepel.

A fehérváriak január 17-én a Juhász Rolandot csábító ukrán Dnyipro Dnyipropetrovszkkal csapnak össze.Juhász Rolandot csábító ukrán Dnyipro Dnyipropetrovszkkal csapnak össze.

A Ferencváros is ukrán együttessel néz szembe: a Dinamo Kijevvel küzd meg január 18-án Marbellán, és ennek a találkozónak már a pontos időpontja is ismert, 16 órakor rendezik.

Legfrissebb hírek

Női foci: a törökök legyőzésével zárták az Eb-selejtezőket az U17-esek

Utánpótlássport
7 órája

A bajnoki címre esélyes csapatok közül a Paks a Puskás Akadémiával és a Ferencvárossal is otthon játszik

Labdarúgó NB I
10 órája

Dzsudzsák Balázs: Magasra tettük a mércét

Magyar válogatott
13 órája

Sigér Dávid összehasonlította a magyar és a román bajnokságot

Légiósok
17 órája

Videó: Ez hogy maradt ki?! Cissé három méterről lőtt a kapu fölé a Kecskemét ellen

Labdarúgó NB I
18 órája

Egyetlen anyaországi csapat jutott be az Erste Liga elődöntőjébe

Jégkorong
2025.03.16. 19:11

Ez nagyon sima volt – négy góllal nyert az FTC a Kecskemét ellen

Labdarúgó NB I
2025.03.16. 16:54

„Varga Zoltán színesen, ötletesen játszott”

Népsport
2025.03.16. 10:10
Ezek is érdekelhetik