FTC: hathetes kihagyás vár az első meccsén megsérülő új igazolásra

K. Zs.K. Zs.
Vágólapra másolva!
2023.06.24. 10:44
null
Alekszandar Pesics az első ferencvárosi edzésén (Fotó: <a href="https://www.fradi.hu/" target="_blank">fradi.hu)</a>
Vállsérülése következtében várhatóan hathetes kihagyásra kényszerül Alekszandar Pesics, a Ferencváros nemrégiben Szerbiából igazolt labdarúgója.

 

Mint beszámoltunk róla, Alekszandar Pesics az FTC első felkészülési mérkőzésén, az NK Rogaska ellen (0–0) sérült meg – egy esésnél kiugrott a válla.

A Ferencváros ügyeiben mindig jól tájékozott Üllői129 blog számolt be a szerb Informer című lap értesüléséről, mely szerint Pesicset nem kell műteni, és várhatóan hat hetet vesz igénybe a felgyógyulása.

Ezt figyelembe véve a szerb támadó a Bajnokok Ligája-selejtező első fordulójáról biztosan lemarad, és valószínűsíthető, hogy a július végi bajnoki rajton, a Kecskemét ellen sem léphet pályára.

Legfrissebb hírek

Ennyi fordulón át még sosem vezette az NB I-et a Puskás Akadémia

Labdarúgó NB I
21 órája

Tőzsér Dániel: Csak azt bántam meg, hogy nem értem oda a lányom születésére

Labdarúgó NB I
2025.03.27. 16:31

Robbie Keane: Élveznem kell a Fradinál töltött időt, aztán ki tudja, mit hoz a jövő

Labdarúgó NB I
2025.03.27. 09:54

Jurek Gábor: Nagy meccs vár ránk a Fradi ellen

Labdarúgó NB I
2025.03.27. 08:44

Ivan Petrjak többet keresett Fehérváron, mint az FTC-nél

Minden más foci
2025.03.26. 17:17

Idénycsúcsot hoz a DVTK–Ferencváros mérkőzés

Labdarúgó NB I
2025.03.26. 15:21

A Lokomotiv Moszkva nem vásárolja meg Szevikjant az FTC-től – sajtóhír

Labdarúgó NB I
2025.03.23. 10:32

Naby Keita megszerezte első gólját a Ferencvárosban – videó

Labdarúgó NB I
2025.03.19. 12:57
Ezek is érdekelhetik