Légiósok: bármi megtörténhet - Vadócz árnyéka önmagának

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2013.11.18. 12:28
Nincs túl jó formában Vadócz Krisztián, a dán élvonalbeli OB Odense magyar labdarúgója – írja a tipsbladet.dk. A 28 éves középpályás tavaly szeptemberben igazolt jelenlegi klubjához, amelynél a 2012–2013-as szezonban meghatározó játékossá vált, ám a 2013–2014-es idényben egyelőre csak árnyéka önmagának.

Összehasonlításképp: Vadócz a legutóbbi idényben az első tíz meccsén hat gólt szerzett és két gólpasszt jegyzett, a mostani szezonban eddig szintén tíz bajnokin kapott szerepet, és két találatnál, illetve egy asszisztnál jár.

„Nem meglepő ez számomra, és természetesen nagyon csalódott vagyok emiatt, de mindig megvan a lehetőségem – utalt kisebb formahanyatlására Vadócz Krisztián a tipsbladet.dk-nak. – Úgy érzem, bizonyíthatom, hogy jó játékos vagyok. Bármi megtörténhet. A közeljövőben beszélni fogunk a jövőmről is, de még van hátra néhány meccs az őszi szezonból, így most azokra koncentrálunk."

Vadócz szerződése a szezon végén lejár az Odensénél.

Legfrissebb hírek

Légióskörkép: Tiefenbach, Sallói és Szalay is gólt szerzett a múlt héten

Légiósok
19 órája

Heti légiósprogram: Bournemouth–Manchester United

Légiósok
19 órája

Ijesztő sérülése után egy nappal Gulácsi Péter már otthonából tett közzé bejegyzést

Légiósok
2025.04.20. 18:26

Dárdai Bence bakancslistája: két bátyjával játszani a válogatottban

Légiósok
2025.04.19. 13:45

Schäfer András: Ha a következő tíz évet az Unionban tölteném, az is teljesen rendben lenne

Légiósok
2025.04.17. 14:05

Szoboszlai: Hazudnék, ha azt mondanám, nem gondoltunk a bajnoki címre

Angol labdarúgás
2025.04.16. 17:59

Légióskörkép: Torvund és Hegedűs gólt lőtt, Tóth Balázs újra védett

Légiósok
2025.04.14. 11:15

A sors két évet elvett tőle – most az Atlético világbajnokai ellen készül Nikitscher Tamás

Légiósok
2025.04.11. 17:41
Ezek is érdekelhetik