Hamburg: a német válogatott helyére szemelhették ki Stiebert

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2014.05.25. 09:59
A sportal.de német internetes oldal értesülései szerint az élvonalban osztályozón bent maradó Hamburg balszélsőt akar igazolni a nyári átigazolási időszakban. A forrás szerint ez a 45-szörös német válogatott Marcell Jansen távozását is előrevetítheti.

„A Hamburg Matthias Ostrzolekért és Stieber Zoltánért versenyez – Marcell Jansen továbbáll?” – írja cikke címében a sportal.de.

A német oldal az írásban azt fejtegeti, hogy a Hamburg a csapat bal oldalát szeretné megerősíteni a nyári átigazolási időszakban, és ez előrevetítheti a 28 esztendős, korábban a Bayern Münchenben is futballozó, 45-szörös válogatott Jansen távozását, aki balhátvédként és bal oldali középpályásként is bevethető.

A sportal.de cikke szerint Ostrzolek megszerzése lesz nehezebb, ugyanis a Hannover és a Hertha is szívesen látná soraiban a 23 éves német U-válogatott játékost, akit 2015-ig még szerződés köt jelenlegi klubjához, az Augsburghoz, és a kivásárlási ára kettő és három millió euró között mozog.

A szerző arra nem tér ki, hogy Stieber hamburgi szerződésének mekkora az esélye. A magyar játékosra a Fürth ellen sikerrel megvívott osztályozón figyelhettek fel a vezetők. A 25 éves válogatott játékost 2016-ig köti a szerződése a Fürthhöz, értékét a transfermarkt.de 1.7 millió euróra becsüli.

Persze nincs kizárva, hogy mindketten Hamburgba szerződhetnek, hiszen Ostrzolek inkább védekező, míg Stieber támadó szellemű játékos.

 

Legfrissebb hírek

Sallai Roland nagy gólokat lőtt a Török Kupa elődöntőjében – videók

Légiósok
2025.04.22. 21:27

Légióskörkép: Tiefenbach, Sallói és Szalay is gólt szerzett a múlt héten

Légiósok
2025.04.21. 16:39

Heti légiósprogram: Bournemouth–Manchester United

Légiósok
2025.04.21. 15:47

Ijesztő sérülése után egy nappal Gulácsi Péter már otthonából tett közzé bejegyzést

Légiósok
2025.04.20. 18:26

Dárdai Bence bakancslistája: két bátyjával játszani a válogatottban

Légiósok
2025.04.19. 13:45

Schäfer András: Ha a következő tíz évet az Unionban tölteném, az is teljesen rendben lenne

Légiósok
2025.04.17. 14:05

Szoboszlai: Hazudnék, ha azt mondanám, nem gondoltunk a bajnoki címre

Angol labdarúgás
2025.04.16. 17:59

Légióskörkép: Torvund és Hegedűs gólt lőtt, Tóth Balázs újra védett

Légiósok
2025.04.14. 11:15
Ezek is érdekelhetik