Lengyelország: Gyurcsóék a ráadásban buktak pontokat

2016.02.28. 17:41
A lengyel élvonalbeli labdarúgó-bajnokság legutóbbi fordulójában a Lech Poznan hazai pályán kapott ki a Jagelloniától. A Pogon Szczecin 1–1-es döntetlent játszott a Termalicával.

Gyurcsó Ádám, a Pogon magyar játékosa kezdőként lépett pályára a Termalica ellen, a 81. percben, 1–0-s hazai vezetésnél cserélték le. Csapata az összecsapás 91. percéig vezetett, ám ekkor betalált a Termalica, így a találkozó vége 1–1 lett.

A Lech Poznań nem bírt a Jagelloniával. Kádár Tamás kezdett, a 47. percben sárga lapot szedett össze, Lovrencsics Gergőt pedig a 78. percben cserélték be. Noha a Lech sokkal többet birtokolta a labdát, a kapura veszélytelennek bizonyult, a Jagellonia ezzel szemben két gólt is szerzett, a másodikat tizenegyesből.