Koszta két gólt szerzett a Görög Kupában, Novothny is betalált lengyel csapatában

K. Zs.K. Zs.
2024.09.25. 16:36
Koszta Márk (Fotó: Volosz Facebook)
Koszta Márk két góljára építve a Volosz 3–0-ra győzött a harmadik ligás Apollon Krya Vryszi vendégeként a labdarúgó Görög Kupa szerdai játéknapján, és bejutott a legjobb 16 közé. Novothny Soma is góllal járult hozzá klubja, a Ruch Chorzów továbbjutásához a Lengyel Kupában.

GÖRÖGORSZÁG. Koszta Márk kezdett, a 9. és a 40. percben szerzett góljai után 2–0-ra vezetett a csapata, a vége 3–0 lett. Kosztát a 62. percben lecserélték, csapattársát, a kapus Kovács Dánielt nem nevezték be a meccsre. Koszta három gólnál jár ebben az idényben, az elsőt a bajnokságban rúgta.
Kupa, 4. forduló
Apollon Krya Vryszi (III. o.)–Volosz 0–3

LENGYELORSZÁG. Noha csak a második félidőre állt be, betalált a kapuba Novothny Soma is: a magyar légiós szerezte csapata második gólját a negyedik ligás rivális ellen. Sikerével a Ruch ott van a legjobb 32 között.