MLS: Gazdag betalált, Sallói csereként gólpasszt adott – mindkét légiósunk csapata könnyedén nyert – videók

B. D. K.B. D. K.
Vágólapra másolva!
2024.09.19. 07:21
Gazdag Dániel betalált (Fotó: x.com/PhilaUnion)
A Gazdag Dánielt foglalkoztató Philadelphia Union idegenben 5–1-re nyert, míg Sallói Dániel együttese, a Sporting Kansas City odahaza 4–1-es győzelmet aratott az észak-amerikai profi labdarúgóliga (MLS) legutóbbi játéknapján.

Gazdag Dániel csapata harmadik gólját szerezte az első félidőben, találatához kellett a kapus hatalmas hibája.

A 28 éves magyar támadó góljával a klub történetének első játékosa lett, aki több MLS-alapszakaszt is legalább 15 találattal zár.

Gazdagot – aki Sallói Dániel mögött az MLS történetének legeredményesebb magyar játékosa, és már 59 gólos – a 90. percben cserélte le az edzője. Mivel kapott egy sárga lapot, a következő meccset kihagyja.

A MÉRKŐZÉS ÖSSZEFOGLALÓJA

Sallói kispados volt, és az 59. percben állt be. Csapata negyedik góljánál ő adta a gólpasszt.

A MÉRKŐZÉS ÖSSZEFOGLALÓJA

EGYESÜLT ÁLLAMOK
MLS
New York City–Philadelphia Union 1–5
Philadelphia: Gazdag Dániel kezdőként betalált, a 90. percben cserélték le. Kapott egy sárga lapot, ezért a következő meccset kihagyja.
Sporting Kansas City–Colorado Rapids 4–1
SKC: Sallói Dániel az 59. percben állt be, a 82. percben gólpasszt adott. Ő is kapott egy sárga lapot. 

 

Legfrissebb hírek

Szoboszlai: Hazudnék, ha azt mondanám, nem gondoltunk a bajnoki címre

Angol labdarúgás
2 órája

Dunát lehetne rekeszteni a Thomas Müllerre pályázó klubokkal – sajtóhír

Német labdarúgás
2 órája

A Corinthian FC, avagy Viktória királynő amatőr futballművészei

Népsport
10 órája

Labdarúgás: „Kemény munka, együttműködés…”

Utánpótlássport
11 órája

Videó: Jamie Carragher odaszúrt Marcus Rashfordnak az Aston Villa–PSG előtt felcsendülő Európa-liga-himnusz kapcsán

Bajnokok Ligája
12 órája

Labdarúgás: egy híján 1200 fiatalperc az NB I 27. fordulójában

Utánpótlássport
Tegnap, 9:00

Heti légiósprogram: Loic Nego csapata a PSG vendége lesz

Légiósok
2025.04.14. 12:46

Légióskörkép: Torvund és Hegedűs gólt lőtt, Tóth Balázs újra védett

Légiósok
2025.04.14. 11:15
Ezek is érdekelhetik