2003.02.03. 10:48
2002. április 17., Debrecen:
MAGYARORSZÁG–FEHÉROROSZORSZÁG 2–5 (1–4)

Magyarország: Király – Bodnár, Kuttor, Juhár, Mátyus – Gyepes – Kabát, Lisztes, Dárdai – Gera, Kenesei
Csere: Gyepes helyett Tóth N. a 37., Király helyett Babos, Bodnár helyett Fehér Cs., Mátyus helyett Füzi Á., Kenesei helyett Fehér M., Kabát helyett Böőr, mindannyian a szünetben, Gera helyett Korolovszky a 72. percben
Gólszerző: Kenesei (1–0) 14., Hleb (1–1) a 24., Kutuzov (1–2) a 28., Kutuzov (1–3) a 33., Hackevics (1–4) a 43., Kacsuro (1–5) a 75., Fehér M. (11-esből, 2–5) a 85. percben
Gellei Imre: – A fehérorosz válogatott igazolta azokat az eredményeket, amelyeket a világbajnoki selejtezők során elért. A vendégek végig motiváltak voltak, és az első negyedórát leszámítva a játék minden elemében fölénk kerekedtek. A középpályán gyakran elvesztettük a labdát és ezért könyörtelenül megbüntettek bennünket.