Női labdarúgás: kikapott a válogatott Dániától

2013.09.25. 16:54
A magyar női labdarúgó-válogatott 4–0-s vereséget szenvedett Dániától felkészülési mérkőzésen a budapesti Hidegkuti Nándor Stadionban.

Vágó Attila együttese októberben Ausztria ellen kezdi a világbajnoki selejtezősorozatot, erre készült az Eb-elődöntős dán csapat elleni meccsel. A világ legjobbjai közé tartozó dánok az első félidőben háromgólos előnyt szereztek, ezt toldották meg eggyel a fordulás után.

FELKÉSZÜLÉS
MAGYARORSZÁG–DÁNIA 0–4
(0–3)
Budapest, Hidegkuti Nándor Stadion, 400 néző. Vezette: Gaál Gy. (Vad A., Nagy T.)
MAGYARORSZÁG: Szőcs R. – Szeitl, Tóth II A., Demeter (Tálosi, 76.), Szabó V. – Szabó B. (Kaján, 76.), Csiszár (Palkovics, a szünetben), Hummel-Smuczer (Tell, a szünetben), Rácz Zs. (Zágor, a szünetben) – Pádár A. (Sipos L., 83.), Vágó F. Szövetségi edző: Vágó Attila
DÁNIA: L. Petersen – Th. Nielsen, Örntoft (M. Olsen, 29.), A. Jensen, R. Hansen – Bogaard (S. Jensen, 63.) – S. Nielsen (L. Nielsen, a szünetben), M. Harder, N. Christiansen (Tru. Jensen, a szünetben), Veje (Madsen, 76.) – Tr. Nielsen (J. Pedersen, a szünetben). Szövetségi edző: Nils Nielsen
Gólszerző: S. Nielsen (0–1) a 10., M. Harder (0–2) a 12., N. Christiansen (0–3) a 32., M. Harder (0–4) a 46. percben