Szurkolók, barátok, volt játékosok, kollégák emlékeztek gyertyagyújtással Mezey Györgyre

KAISER TAMÁSKAISER TAMÁS
2025.10.08. 20:28
Cser-Palkovics András is gyertyát gyújtott (Fotó: MTI/Vasvári Tamás)
Székesfehérváron, a Sóstói Stadion előtt mécsesekkel emlékeztek a szerda hajnalban elhunyt Mezey Györgyre. A Videoton első bajnoki címét szerző csapatának egykori vezetőedzőjétől kollégák, barátok, szurkolók, egykori játékosok köszöntek el.

 

Többek között Sándor György, Nikolics Nemanja, Szolnoki Roland, Vaskó Tamás, Tieber László, Csongrádi Ferenc, Bekő Balázs, Spandler Csaba, Cser-Palkovics András polgármester, a Videoton volt és jelenlegi alkalmazottai, szurkolók, barátok gyújtottak egy-egy gyertyát, jelezve, Mezey György emléke Székesfehérváron örök.

MEZEY György
Vaskó Tamás (Fotó: MTI/Vasvári Tamás)

 

 

Legfrissebb hírek

NB II: július elsején dönthetnek a Videoton FC jövőjéről

Labdarúgó NB II
2026.06.15. 17:52

Népsport: amikor a Ferencvárosnak jó volt az egy pont…

Népsport
2026.06.09. 10:33

Újabb játékossal hosszabbított szerződést az NB II-es Videoton

Labdarúgó NB II
2026.05.29. 15:34

NB II: hosszabbított a Videoton csapatkapitánya – hivatalos

Labdarúgó NB II
2026.05.28. 10:35

A középpályára érkezett a Videoton első igazolása

Labdarúgó NB II
2026.05.23. 10:08

Új pályázatot írt ki a Vidi értékesítésére a székesfehérvári önkormányzat

Labdarúgó NB II
2026.05.22. 11:44

NB II: a Videoton három játékosa is visszatér korábbi csapatához – hivatalos

Labdarúgó NB II
2026.05.20. 16:14

Fehérvári győzelemmel köszönt el a másodosztálytól a Budafok

Labdarúgó NB II
2026.05.17. 16:59
Ezek is érdekelhetik