1
Paksi FC

90+3'
VÉGE

Vége a mérkőzésnek! 1–1-es döntetlent játszott egymással a Zalaegerszeg és a Paks! Köszönjük, hogy velünk tartottak!

90+3'
Kaput eltaláló lövés

Böde kapott középen labdát, mellel átvette, de 8 méterről középre lőtt, így Dombó fogni tudta!

90+2'
Sárga lap

Lenzsér időhúzásért kapott lapot.

90+1'

Csupán 2 perc a ráadás.

90'
CSERE

A csereként beállt Könyvest váltotta Szabó Bálint.

83'
Sárga lap

Vécsei buktatta Croizet-t, így ő is besárgult.

80'
Sárga lap

Evangelu könyökölte le Könyvest, így megkapta a meccs első sárgáját – már ami a játékosokat illeti.

75'

Croizet lőhetett teljesen üresen 16 méterről, de fölé vágta!

70'

Bognár György vezetőedző reklamált, amiért sárga lapot kapott.

65'
CSERE

Illetve Mezei helyett Vécsei a pályán.

65'
CSERE

A vendégeknél is kettős csere: Skribek jött le, Böde állt be.

61'
CSERE

És Kovács helyére érkezett Gruber.

61'
CSERE

Vogyicskát váltotta Kiss.

55'

Croizet gyors bedobása után Mance lőtt jó helyzetben, de a bevetődő Vas blokkolt, és így szögletre mentett.

48'

Könyves tette le a labdát Mezeinek, aki 13 méterről az oldalhálóba lőtt!

46'
Második félidő

Folytatódott a mérkőzés!

46'
CSERE

A hazaiak is cseréltek a szünetben, Szafronov nem jött ki a folytatásra, Croizet érkezett.

46'
CSERE

Csere a szünetben: Papp váltotta Silyét a vendégeknél.

45+5'
Szünet

Vége az első félidőnek!

45+4'
GÓL

BOMBAGÓL! A SEMMIBŐL EGYENLÍTETT A PAKS! Windecker vállalkozott lövésre jó 20 méterről, és a kapu jobb oldalába bombázott! Dombó mozdulni is alig tudott – vagy azért nem mozdult, mert azt hitte, mellé száll a labda. 1–1

45'

4 perc a ráadás.

41'
CSERE

A ZTE Arénában utoljára pályára lépő Lesjak jött le, akit meg is ünnepelt a hazai közönség, Szendrei állt be helyette.

40'

KAPUFA! Bedi jobb oldali szöglete után Mance fejelt a lécre!

29'

Skribek lőtte a sorfalba a labdát 22 méterről szabadrúgásból.

26'
CSERE

Tóth megsérült, Könyves folytatja helyette.

25'
GÓL

GÓL! VEZET A ZETE! Mance ugratta ki remekül Kovácsot, ő szépen tálalt a másik oldalon érkező Mim elé, aki 10 méterről a jobb alsó sarokba lőtt! 1–0

23'

Skribek távoli lövése veszélytelenül kerülte el a bal kapufát.

19'

Jobb oldali beadás után Mance fejelt 8 méterről középre, Szappanosról kipattant a labda, de vendégjátékoshoz került, így újabb lövés nem érkezett.

18'

Mance találta el a jobb kapufát, de lesről indult, így nincs jelentősége.

17'

Mim tört be a tizenhatoson belülre, Mancéhoz passzolt, aki egy jó testcsel után lőtt, de Szappanos lábbal védett, a kipattanó Vogyicskához került, aki 11 méterről a jobb kapufa mellé lőtt!

16'

Egy paksi szabadrúgás után Tóth fejelt 9 méterről középre, pont Dombó ölébe.

15'

Mance lőtt távolról laposan mellé. Szappanos kikísérte a labdát.

13'
Sérülés

Vogyicskát kellett ápolni fejsérülés miatt, de tudja folytatni.

6'

Mim húzott el a bal oldalon, középre passzolt, ahol Mancét találta meg, aki 7 méterről lőtt, de a védőről levágódó labdát kivágták.

2'

Silye gurította le a labdát Skribeknek, aki 10 méterről lőtt, a jobbra vetődő Dombó pedig kiütötte a labdát.

1'
Meccs indítása

Elkezdődött a mérkőzés! A labdát a vendégek indították útjára, akik fehérben játszanak, míg a hazaiak kék szerelésben futballoznak.

Bár a Puskás Akadémia az imént 3–1-re legyőzte az MTK-t, a Paksnak így is elég egy döntetlen Zalaegerszegen ahhoz, hogy bebiztosítsa dobogós helyezését. Győzelem esetén viszont biztosan a Fehérvár előtt is maradnának a zöld-fehérek a forduló után.

Köszöntjük kedves olvasóinkat! Hamarosan kezdődik a Zalaegerszeg–Paks mérkőzés (Tv: M4 Sport+) az NB I-ben!