0
AEK Larnaca

90+6'
VÉGE

ITT A VÉGE! A Paks 3–0-ra győzte le a ciprusi AEK Larnacát, és fél lábbal már a 3. selejtezőkörben érzheti magát. Köszönjük a figyelmüket!

90+3'

20 méterről végezhettek el szabadrúgást a ciprusiak, Gama lövését nagy bravúrral védte Szappanos.

90+2'
Sárga lap

Kinyik kapott sárga lapot.

90'

Négy perc a hosszabbítás.

90'
CSERE

Papp helyére Böde érkezik.

90'
CSERE

Kettős csere a Paksnál: Tóth Barna helyére Horváth Kevin érkezik.

82'
CSERE

Vécseit Balogh Balázs váltotta.

82'
CSERE

Kettőt cserélt a Paks: Haraszti helyére Mezei állt be.

77'

Haraszti emelte be a labdát a védők mögé, Windecker Santos mellől, éles szögből az oldalhálóba lőtt.

75'
CSERE

Diemers helyére Gama állt be.

75'
CSERE

Kettőt cseréltek a vendégek: Sánchez helyére Godswill állt be.

74'
74'
Sárga lap

Alomerovic kapott sárgát reklamálásért.

74'

Jobb oldali szöglet után Tóth Barna fejelte el a labdát Alomerovic elől a kapu előterében, a labda Ötvös elé került, aki 10 méterről, kapásból a jobb alsó sarokba lőtt. 3–0!

74'
GÓL

GÓÓÓÓÓÓL! ÖTVÖS!

66'
CSERE

Ledest pedig Rohdén váltotta.

66'
CSERE

Cseréltek a vendégek: Fran Sol helyére Cabrera állt be.

61'
61'

Vécsei passzolt Tóth Barnához, aki lefordult védőjéről, betört a 16-oson belülre, majd 14 méterről kapura lőtt, a labdába még bele tudott ütni Alomerovic, de csak beljebb segíteni tudta azt a jobb felső saroknál. 2–0!

61'
GÓL

TÓTH BARNA!!! GÓÓÓÓL!

57'
Fotó: Török Attila

57'
CSERE

Cseréltek a vendégek: Gyurcsó helyére Santos állt be.

56'

Diemers jobb oldali szöglete után a rövid saroknál Fran Sol csúsztatott bele a labdába, Szappanos védett.

46'
Második félidő

Folytatódott a mérkőzés.

45+3'
45+3'
Hahn János hordágyon hagyta el a pályát sérülését követően (Fotó: Nagy-Pál Tamás)

45+3'
Szünet

Vége az első félidőnek! Haraszti góljával előnyben a Paks!

45'

Három perc lesz a hosszabbítás a félidő végén.

44'
Sárga lap

Papp buktatta Suárezt, sárga lap.

43'

Majdnem megszületett a második paksi gól! Szabó János elé került a labda az ötösön vonalánál, de lövését Milicevic blokkolni tudta.

42'
Sárga lap

Ledes csúszott rá Haraszti lábára, sárga lap.

41'
CSERE

Tóth Barna érkezett a megsérült Hahn János helyére.

40'

39'

Hahn ütközött a ciprusiak kapusával, a támadó nem tudta folytatni a játékot.

29'

Diemersnek játszották be a labdát a 16-oson belül, a holland laposan előtte a labdát, Szappanos nagy bravúrral védett.

27'

Jobb oldali szöglet után Alomerovic öklözte ki a labdát Szabó elől, majd Ötvös fejesét tudta védeni a ciprusiak kapusa.

24'
Sárga lap

Vécsei taposott rá Diemers bokájára, sárga lap.

18'

17'

Windecker passzolt Harasztihoz, aki 12 méterről, jobbal óriási gólt lőtt a jobb felső sarokba. 1–0!

17'
GÓL

MEKKORA GÓÓÓÓÓL! HARASZTI!

13'

Haraszti és Hahn is helyzetbe kerülhetett volna a ciprusi kapu előtt, de egyikük sem tudta tisztára játszani magát, majd Hahn ívelése magas volt a jobb szélen felfutó Osváthnak.

10'

Kiegyenlített első 10 percet láthattunk, a kapusoknak nem akadt dolguk.

1'
Meccs indítása

Elkezdődött a mérkőzés, a Paks indította a játékot.

Tiszta zöldben játszik majd a Paks, a ciprusiak fekete-fehérben.

Köszöntjük Önöket! A Konferencialigában folytatatja szereplését a Paks, akinek az ellenfele a Gyurcsó Ádámmal felálló, ciprusi AEK Larnaca lesz. Tartsanak velünk!