2
Paksi FC

90+4'
VÉGE

VÉGE! Nagy sikert aratott a Paks, amely Cipruson is nyerni tudott és 5–0-ás összesítéssel jutott be a Konferencialiga selejtezőjnek 3. körébe, ahol montenegrói ellenfél vár majd rá. Köszönjük figyelmüket!

90+3'

Egy beadás után Roberge még megelőzte védőjét, de a középre tartó fejest Szappanos védte.

90+3'

Santos egy jó cselt követően 19 méterről kapura lőtt, Szappanos újra nagyot védett.

90'

Három perc a hosszabbítás.

83'

Egy jobb oldali szöglet után a megcsúsztatott labdát Roberge lőtte a bal felső sarok fölé.

81'
CSERE

Windeckert Silye váltja.

81'
CSERE

Kettőt cserél a Paks: Osváth helyére Kovács Krisztián érkezik.

77'
CSERE

Még egy hazai csere: Bruno Gama helyére Demetriou érkezik.

77'

Naoum keveredett lövőhelyzetbe a 16-oson belül, a rövid sarokba tartó labdát Szappanos tolta szögletre.

75'

Diemers 19 méterről, a kapu előteréből végzett el szabadrúgást, de lövése csúnyán a léc fölé szállt.

74'
CSERE

Papp Kristóf helyére Balogh Balázs áll be a paksiaknál.

73'
Sárga lap

Vas rúgta fel Naoumot a 16-os előterében, sárga lap.

67'
CSERE

Újabb hazai csere: Faraj helyére Santos érkezik.

60'
CSERE

Harasztit Szabó Bálint váltja.

60'
CSERE

Kettőt cserél a Paks is: Tóth Barna helyére Böde Dániel érkezik.

59'
CSERE

Rohdén helyére Naoum áll be.

59'
CSERE

Kettőt cserélnek a hazaiak: Cabrera helyére Fran Sol érkezik.

52'

KAPUFA! Diemers passza után Bruno Gama egy szép tekeréssel, 13 méterről a bal kapufát találta el. A kipattanót is kapura lőtték a ciprusiak, de Szappanos védeni tudott.

51'

Bal oldali szöglet után Alomerovic rosszul mozdult ki a kapuból, Tóth Barna elfejelte a labdát, de a kapuba nem találtak be a paksiak.

46'
CSERE

A szünetben cseréltek a hazaiak, Sánchez helyére Milicevic érkezett.

46'
Második félidő

Folytatódott a mérkőzés.

45+4'
45+4'
Szünet

Vége az első félidőnek! Talán nem kiabálunk el semmit, ha azt mondjuk, hogy már most bebiztosította továbbjutását a Paks.

45+1'

García 21 méterről, ballal lőtte a kapu közepe felé a labdát, Szappanos védett.

45'

Négy perc hosszabbítás következik.

45'

Balról érkező beadást Rohdén fejelte középmagasan kapura, Szappanos bravúrral, a levegőben úszva tolta szögletre a labdát.

42'

Saját térfeléről kapott kiváló indítást a leshatárról induló Papp Kristóf, aki berobogott a 16-oson belülre, becsapta Godswillt, majd 7 méterről a védő lábai között, ballal a bal alsó sarokba lőtt. 0–2!

42'
GÓL

GÓÓÓÓÓÓÓL! ÖTGÓLOS A PAKSIAK ÖSSZESÍTETT ELŐNYE!

41'

Jobb oldali szöglet után az ötös vonalánál fejelni tudott az egyik hazai játékos, de a gyenge kísérlet csemege volt Szappanos számára.

39'

Egy gyorsan elvégzett szabadrúgás után Szabó János maradt üresen a bal szélen, egyből középre passzolt, de a védők tisztázni tudtak az érkező Tóth Barna elől.

37'
Sárga lap

Osváth buktatta Garcíát, sárga lap.

34'

Ezt megköszönhetjük a bírónak, Cabrera nem magától esett el a 16-oson belül...

34'
Sárga lap

Nagyot esik Cabrera a 16-oson belül, de a játékvezető továbbot int. A reklamáló García sárga lapot kap.

33'

Szabó János beadása után Tóth Barna két védővel a nyakán, 7 méterről csúsztatta a kapu mellé a labdát.

30'

Meddő mezőnyfölényben a hazaiak, akik azonban helyzetekig nem tudnak eljutni.

23'

Ivószünetet rendel el a játékvezető.

20'
19'

Haraszti az oldalvonal mellől végzett el szabadrúgást, a paksi támadó a rövid sarkot célozta, a labda megpattant a sorfalban álló egyik védő fején és a jobb alsó sarokban kötött ki. 0–1!

19'
GÓL

HARASZTIIIIIIIII! VEZET A PAKS!

17'

Akár a párharcot is eldönthette volna a Paks...Haraszti passzolta a labdát Tóth Barnához, aki üresen maradt a 16-oson belül, de 12 méterről magasan a jobb felső sarok fölé lőtt.

16'

Sánchez a 16-os jobb sarkának közeléből, 18 méterről tűzte kapura a labdát, Szappanos védett.

15'

Faraj futott el könnyedén Lenzsér mellett, majd Cabrerához passzolt, aki éles szögből laposan kapura lőtt, Szappanos védett.

14'

Meg volt az első paksi lehetőség! Vécseitől került a labda Tóth elé, aki 11 méterről kapura lőtt, Alomerovic védett.

7'

Faraj ívelése után a hosszún érkező Bruno Gama könnyedén verte meg Osváthot, majd 10 méterről a kapu fölé lőtt.

3'

Egy újabb hazai szöglet után Haraszti indult meg a ciprusi kapu felé, de végül három védő közrefogta őt, így lövésig sem jutott el.

1'

Fél perc után már szögletet lőhettek a hazaiak, de a paksi védelem állta a sarat.

1'
Meccs indítása

Elkezdődött a mérkőzés! A hazaiak indították útjára a labdát.

Tiszta fehérben játszik majd a Paks, sárga-zöldben a ciprusiak.

Tegnap eldőlt, hogy kisebb meglepetésre a montenegrói Mornar vár majd e párharc továbbjutójára. A montenegróiak az idegenben elszenvedett 1–0-ás vereséget követően hazai pályán 2–1-re nyerték a rendes játékidőt a szerb Radnicski ellen, majd büntetőket követően vívták ki a továbbjutást.

Köszöntjük Önöket! Háromgólos előnye tudatában léphet pályára az AEK Larnaca otthonában a Paks a Konferencialiga selejtezőjének 2. fordulójában. Tartsanak velünk!