90+6'

Köszönjük megtisztelő figyelmüket!

90+6'
VÉGE

VÉGE A MÉRKŐZÉSNEK. HIÁBA JÁTSZOTT TÖBB MINT FÉLÓRÁT EMBERELŐNYBEN A KTE, NEM TUDTA KIHARCOLNI A GYŐZELMET. 1–1

90+5'
CSERE

90+5: NIkitcher helyére Lukács érkezett.

90+4'
Sárga lap

Szűcs Tamás is sárgát kapott.

90+3'

Nagy Krisztián mentett veszélyes helyzetben szögletre Sagojan elől,

90'

Minimum hat perc lesz a ráadás.

90'
CSERE

A gólszerző Domingues helyére Sagojan érkezett.

85'
Kecskeméti öröm az egyenlítő gól után (Fotó: Kovács Péter)

81'

A Loki ez előző bajnokságban pontjainak csak alig 30 százalékát gyűjtötte be vendégként, 48-ból 14-et, és csupán egyetlen idegenbeli találkozóját tudta lehozni kapott gól nélkül – az ETO otthonában ez most elsőre sikerült neki (3–0). Másodszorra már nem...

79'

Kecskeméti kontra után Belényesi távolról próbálkozott, de lecsúszott a labda a lábáról.

77'

A Kecskemét vendéglátóként 4 találkozó óta veretlen, legutóbb április 7-én a Puskás Akadémiától kapott ki (1–2). Azóta otthon felváltva 2–1-re nyert, majd 0–0-t játszott. Ha a sorminta folytatódik, most ismét egy hazai sikernek kellene következnie.

77'
Fotó: Kovács Péter

75'
CSERE

A DVSC-nél Bárány le, Silue be.

75'

A Debrecen még csak egy bajnokin van túl, a győri 3–0-s győzelméhez hasonlóan legutóbb három éve indította az idényt, akkor újoncként a Honvéd otthonában nyert 4–1-re. Bajnokin háromgólos idegenbeli sikert pedig legutóbb 2022 novemberében, a Vasas otthonában ért el (3–0).

73'
CSERE

Májert Zsótér váltotta fel.

73'
CSERE

A KTE-nél Kovács B. le, Nagy K. be.

71'

Pálinkás magasan felugorva 3 méterről mellé fejelt egy jobb oldali beadást.

69'

64'

A kezdés előtt a nyeretlen, egypontos KTE volt az egyetlen csapat a mezőnyben, amely még nem tudott gólt szerezni ebben a bajnokságban. Máig utolsó találatát a tavaszi záró bajnokija 88. percében Pálinkás Gergő érte el. Szabó István együttese azzal nyerte meg a ZTE elleni találkozóját (2–1), és annak köszönheti a legutóbbi hatodik helyet. Amióta 2022-ben visszajutott az élvonalba, ez a legrosszabb rajtja a Kecskemétnek – igaz, eddig a címvédővel és a legutóbbi negyedikkel játszott.

63
CSERE

Victor Braga be, Dzsudzsák le.

63'

Dzsudzsák helyére a héten igazolt Braga állt be a Lokinál.

60'
Piros lap

Ferenczi előbb ellökte, majd megtaposta a kiugró Májert, elsőre ez is sárga lap. A VAR-vizsgálat hatására a a sárga visszavonva, Ferenczi kiáll. Emberhátrányban folytatja a Loki.

56'
Sárga lap

Dzusdzsák is sárgát kapott szövegelésért.

54'
VAR

Bal oldali szöglet után Ferenczi 12 méterről ballal a kapuba lőtt, de a VAR megvizsgálta, hogy Lagator visszahúzta-e Belényesi mezét a a gól előtt. A döntés: nincs gól, szabadrúgás kifelé.

50'
Sárga lap

Vágó Levente is besárgult a hazaiaktól.

48'

Mindkét oldalon egy-egy bombagóllal döntetlen az állás, akárcsak a kaput eltaláló lövések száma, ami 3–3.

47'

Nikitscher élesen kapu elé lőtt labdájába, Pálinkás tette bele a lábár, a labda a felső lécről pattant vissza.

46'
CSERE

A KTE-ben Meszhit Helmich váltotta.

46'
CSERE

Ugyancsak a Lokinál Vajda nem jött ki a második félidőre, a helyére Szécsi állt be.

46'
CSERE

A DVSC-ben Szuhodovszkit Szűcs Tamás váltotta.

46'
Második félidő

ELINDULT A MÁSODIK JÁTÉKRÉSZ.

45+3'
Szünet

VÉGE AZ ELSŐ FÉLIDŐNEK, 1–1 AZ ÁLLÁS.

45+2'
GÓL

GÓÓÓL! Vágó bombagóljával váratlanul egyenlített a KTE.  Szabó Alex gurította vissza a labdát, amelyet a KTE csapatkapitánya 20  méterről, középről nagy erővel zúdította a jobb felső sarokba. 1–1

45+2'
Sárga lap

Szuhodvoszki kapott sárgát, mert buktatott egy kecskemétit.

45+1'

Három perc lesz a ráadás.

45+1'

Dzsudzsák szabadrúgását Dreskovics bevetődve fejelte kapura az ötösről, Kersák vetődve védte a bal alsó felé. tartó labdát.

45'
Sárga lap

Szabó Alex eladta a labdát a félpályánál, majd csak a mezénél fogva tudta visszahúzni Dominguest, ez sárga.

40'

Zeke centerezését Dreskovics mentette szögletre.

39'

3835 a hivatalos nézőszám.

39'

Kersák szép vetődéssel ütötte a mezőnybe a debreceniek bal oldlai beadását.

37'

A beívelését után Pálinkás fejesét másodszorra fogta meg Megyeri.

36'

Hazai helyzet! Nikitcher 10 méteres lövése Lagatorról a kapufát érintve pattant az alapvonalon túlra.

35'

Szabó Alex beadását Meszhi megcsúsztata,  de Pálinkás lemaradt róla.

33'

Hazai pályán a kecskeméti csapat legutóbb 2021 októberében, NB II-esként, egy Magyar Kupa-meccsen, hosszabbítás után tudta legyőzni a DVSC-t (2–1).

30'
Sárga lap

Katona Levente szövegelésért sárga lapot kapott.

29'

Kovácsot buktatták a vendégtérfél közepén, de a bírói síp néma maradt, Szabó István reklamált.

26'

Domingues előreívelése hosszú, a labda Kersák kapusé.

25'

Kecskeméten az első 3 mérkőzésüket úgy húzták be vendégként a vasutasok, hogy még gólt sem kaptak. Azóta azonban 3 lila-fehér siker és 3 döntetlen következett – köztük a legutóbbi két találkozón – , így a párharc most teljesen kiegyenlített. Legutóbb, tavaly decemberben úgy végeztek 1–1-re, hogy a lila-fehérek a jelenleg sérült Banó-Szabó Bence góljával a 88. percben egyenlítettek.

23'

Ivószünet, mert elég meleg van Kecskeméten.

21'

Dominguesnek ez a 2. gólja ebben a bajnokságban. A múlt héten Győrben az ETO-nak is betalált.

19'
GÓL

GÓÓÓL! Vezet a vendég Loki. Májer labdát vesztett a KTE a 16-osa előtt, Domingues lecsapott rá, Katona nem tudta utolérni, így pár lépés után 21 méterről, kissé jobbról jobbal hatalmas gólt ragasztott a jobb felső sarokba. 0–1

14'

A DVSC a KTE ellen 2011 nyara óta lejátszott 14 NB I-es mérkőzéséből – 8 győzelem és 5 iksz mellett – csak egyet veszített el, tavaly márciusban otthon 2–1-re. Az előző bajnokságban a hajdúságiak hazai pályán 2–0-ra, majd 1–0-ra nyertek, a Széktói Stadionban pedig ikszeltek.

13'

Májer előrevetődve csúsztatott kapura, Megyerinek nem okozott gondot a hárítás. Közben Belényesi visszatért.

11'

A bal oldali szöglet után Meszhi visszafejelte a labdát Belényesinek, aki összefejelt Sztojkovicssal. Szöglet és ápolás Belényesinek.

11'

Katona L. visszaemelt a kapu elé, a vendégek kifejelték a labdát az alapvonalon túlra.

9'

Zeke beadása után Katona L. lövéseébe beleléptek, szöglet.

8'

Eddig csak kóstolgatják egymást a csapatok.

3'

Eddig 20 élvonalbeli összecsapása volt a két alföldi város együttesének, az örökmérleg a vendég debreceniek jelentős fölényét mutatja, 4 KTE-siker, 5 döntetlen, 11 Loki-győzelem.

3'

A Loki eladta Ojedirant, így a volt kecskeméti Szuhodovszki került be a kezdőbe, Lagator pedig egy sorral előrébb, szűrőként játszik.

2'

A KTE-nél egy változás van a FTC elleni találkozóhoz képest: a fiatal Helmich helyett a szerződést hosszabbító Meszhi játszik. Ő az egyetlen légiós a hazaiaknál.

1'

Letámadással kezd a Kecskemét.

Meccs indítása

ELKEZDŐDÖTT A MÉRKŐZÉS.

A KTE tiszta lilában, a DVSC tiszta fehérben játszik.

Közel 2000-en foglalnak helyet a lelátókon.

A hazaiaknál Zeke Márió a 100. NB I-es mérkőzését játssza.

A DVSC-nél sérülés miatt Batik, Djurasek, Kusnyír és Úlfarsson nem áll rendelkezésre.

A kecskemétieknél a térdműtét előtt álló Banó-Szabó és a combizomhúzódással bajlódó Papp M. sérült.

A mérkőzést Csonka Bence vezeti, a két partjelző Szalai Dániel és Belicza Bence Péter.

Köszöntjük kedves olvasóinkat a Kecskeméti TE–Debreceni VSC mérkőzés élő közvetítésében!