3
FC Ararat-Armenia

90+7'
VÉGE

VÉGE! Fordulatos mérkőzésen harcolt ki a továbbjutás a Puskás Akadémia az Ararat-Armenia ellen. Folytatás a Fiorentina ellen! Köszönjük a figyelmüket!

90+4'

21 méterről végzett el szabadrúgást a Puskás Akadémia, Favorov remekül helyezett lövése után a kapu jobb oldalában kötött ki a labda. 3–3!

90+4'
GÓL

GÓÓÓÓÓÓÓÓÓL! 3–3!

90'

Öt perc a hosszabbítás.

89'
Sárga lap

Komáromi is besárgult.

87'
Sárga lap

A gólszerző Duarte kapott sárga lapot.

85'

Nissilä hibája után Duarte elé került a labda, aki 30 méterről hatalmas gólt lőtt Pécsi kapujába. 2–3!

85'
GÓL

ATYAÉG MEKKORA GÓLT LŐTTEK AZ ÖRMÉNYEK!

83'
CSERE

Cseréltek a hazaiak: Plsek helyére Favorov állt be.

79'

Komáromi 18 méteres tekerése a kapu mellé szállt.

76'
CSERE

Cseréltek a vendégek: Grigorjan helyére Gbomadu érkezett.

70'
Fotó: Dömötör Csaba

66'

Egy magasan előreívelt szabadrúgás után Nagy Zsolt fejelte középre a labdát Puljicnak, aki sajnos lesről fejelt 5 méterről az üres kapuba.

64'
CSERE

Soisalo helyére pedig Komáromi.

63'
CSERE

Cserélnek a hazaiak: Szolnoki helyére Levi érkezik.

62'
Sárga lap

Szolnoki rángatta meg Nondit, sárga lap.

62'
Piros lap

PIROS LAP! Szolnoki sárga lapot érően rángatta meg Nondit, az örmények játékosa azonban könyökkel törlesztett, a játékvezető azonnal felmutatta a piros lapot.

61'

Soisalo beadása után Nagy Zsolt fejelte Puljic irányába a labdát, de a kapujából kilépő Kucser tisztázni tudott.

59'
CSERE

Rodríguez helyére Ocansey áll be.

58'
CSERE

Kettőt cserélnek a vendégek: Ambarcumjan helyére Duarte állt be.

47'

Soisalo lépett meg a jobb szélen, majd átlőtte a labdát a hosszú sarok irányába, az érkező Nagy Zsolt 6 méteres lövése Kucser lábáról vágódott a gólvonalon túlra. 2–2!

47'
GÓL

GÓÓÓÓÓL! EGYENLÍTETT A PUSKÁS AKADÉMIA!

46'
Második félidő

Folytatódott a mérkőzés.

45+1'
CSERE

A szünetben cseréltek a hazaik: Colley helyére Puljic állt be.

45+1'
Szünet

Vége az első félidőnek! Gyorsan vezetést szerzett a Puskás Akadémia, de kisebb meglepetésre az örmények a félidő végére fordítani tudtak és kiegyenlítették a párharcot.

45'

Egy perc lesz a hosszabbítás.

44'

Egy bal oldali szöglet után Harutjunjan a 16-os bal oldali sarkának közeléből tekerte kapura a labdát, amely végül a bal felső sarokban kötött ki. 1–2!

44'
GÓL

AJAJJ! FORDÍTOTTAK AZ ÖRMÉNYEK!

40'

23 méterről végeztek el szabadrúgást a vendégek, Szerobjan pontos lövése a felső lécről vágódott a kapuba. 1–1!

40'
GÓL

GÓÓL! EGYENLÍTETTEK AZ ÖRMÉNYEK!

38'

37'

Yenne 20 méteres lövését Pécsi éppen Rodríguez elé ütötte ki, de az argentín nagy helyzetben, 7 méterről az üres kapu fölé lőtt.

30'
Sárga lap

Rodríguez tartott rá Szolnoki lábára, sárga lap.

27'

26'

Egy beívelés után az örmény védelem nem tudott felszabadítani, a röviden kifejelt labdát Nissilä rúgta egyből kapura, Kucser nagyot nyújtózva szögletre tolta a labdát.

25'

Yenne könnyedén alakított ki lövőhelyzetet a 16-oson belül, de a labda elakadt a blokbban, majd Ambarcumjan ismételt, Pécsi nagyot védett.

20'
Sárga lap

Ambarcumjan a nyakánál fogva rántotta le Colleyt, sárga lap.

9'

Szerobjant senki sem támadta meg, 25 méterről centikkel lőtt a bal kapufa mellé.

8'

Egy bedobás után az örmény védők nem tudtak felszabadítani, a labdával Nagy Zsolt lépett ki, majd az ötös jobb oldali sarkától nagy erővel, ballal lőtt a léc alá. 1–0

8'
GÓL

GÓÓÓÓÓL! VEZET A PUSKÁS AKADÉMIA!

6'

Formás örmény akció végén Alexis Rodríguez lesről lőtte a kapu mellé a labdát.

1'
Meccs indítása

Elkezdődött a mérkőzés, a hazaiak indították útjára a labdát.

Pályán a csapatok, a hazaik fehérben, a vendégek feketében lépnek játszanak majd.

Köszöntjük Önöket! A Puskás Akadémia hazai pályán fogadja az Ararat-Armeniát a Konferencialiga selejtezőjének 3. fordulójában. Tartsanak velünk!