1
Ferencváros

90+6'
VÉGE

VÉGE! A Ferencváros vereséggel indított a megújult Európa-liga alapszakaszában. Köszönjük a figyelmüket!

90+5'
Sárga lap

Ashimeru meg azért, mert nekiugrott Vargának.

90+5'
Sárga lap

Varga kapott sárga lapot az elkövetett szabálytalanságért.

90+4'

Újabb kemény ferencvárosi belépő az oldalvonal mellett...és még a játékosok is egymásnak ugranak.

90+3'
Sárga lap

Civic rúgta fel Ashimerut, sárga lap ez is.

90+2'
Sárga lap

Saldanha kapott sárga lapot.

90'

Saldanha gyengécske lövése alig jut el a hazai kapuig...de még marad 4 perce a Ferencvárosnak arra, hogy legalább egy pontot szerezzen.

87'
Fotó: fradi.hu

86'
GÓL

GÓÓÓL! Traoré lőtt kapura egy csúsztatás után ballal, kapásból, 14 méterről, a labda Simics testéről vágódott a kapu bal alsó sarkába. 2–1!

81'
Piros lap

Angulo mehet zuhanyozni idő előtt.

81'
Sárga lap

Ilyet is ritkán látni...Angulo másodszor is ugyanúgy faultolja Gartenmannt az oldalvonal mellett, ezért megkapja a második sárga lapját.

80'
CSERE

Még a hazaiak is cseréltek egyet, Ndiaye helyére Foket érkezett.

78'
Sárga lap

Angulo tartott rá Gartenmann lábára, sárga lap.

76'
CSERE

Ramírez helyett Civic is a pályán.

76'
CSERE

Botka számára is véget ért a mérkőzés, Gartenmann érkezett a helyére.

73'
Sárga lap

Botka sokadik durva belépője már nem maradt sárga lap nélkül. A Ferencváros hátvédje ezúttal Anguloval szemben szabálytalankodott.

71'
CSERE

Abu Fani helyére Maiga érkezik.

71'
CSERE

Lejön Kady is, a helyére Saldanha áll be.

71'
CSERE

A Ferencváros is hármat cserél, elsőként Zachariassen jön le, Ben Romdane megy be.

69'
CSERE

Végezetül Ashimeru áll be Edozie helyére.

69'
CSERE

Majd Dolberget váltja Vázquez.

69'
CSERE

Hármat cserél az Anderlecht, elsőként Leoni érkezik Stroeykens helyére.

67'

66'
11-es

GÓÓÓÓÓL! Dolberg volt higgadt és tűpontosan a jobb alsó sarokba lőtt. Dibusz érezte az irányt, de nem tudott védeni. 2–0

65'

11-es! Edozie ültette hintába Botkát, a hátvéd buktatta a hazaiak támadóját a 16-oson belül!

60'

Edozie cselezgetett a bal szélen, majd Stroeykens-hez passzolt, aki Verschaerent játszotta meg. Az Anderlecht belga középpályása 17 méterről lőtte a labdát a jobb alsó sarokba, Dibusz nem tudott védeni. 1–0!

60'
GÓL

GÓÓÓÓL! VEZET AZ ANDERLECHT!

57'

Zachariassen remekül ugratta ki Vargát, aki át is tudta venni a labdát a 16-os előterében, majd kisodródott helyzetből, 10 méterről kapura lőtt, Coosemans védett.

55'

Jobbról érkezett be a labda a ferencvárosi 16-oson belülre, a hosszú saroknál Ndiaye hosszan tolta meg a labdát, majd Botka szorításában a kapu mellé lőtt.

46'

Folytatódott a játék, csere egyik oldalon sem volt a szünetben.

45+2'

45+2'
Szünet

Vége az első félidőnek, 0–0-ás eredménnyel vonulnak az öltözőbe a felek.

45'

Kettő perc hosszabbítás következik.

43'

Traoré beadása után röviden fejelték ki a hazaiak a labdát, Rommens 14 méterről rosszul találta el a labdát, Coosemansnak nem okozott gond a védés.

42'
Sárga lap

Dolberg tartott rá csúnyán Cissé lábára, sárga lap.

40'
CSERE

Sérülés miatt cseréltek a hazaiak, Amuzu helyére Angulo állt be.

36'

35'

Bal oldali ferencvárosi szöglet után Zachariassan passzolt Vargához, aki remek lövést eresztette meg a kapu felé, pechére a labda Traoré hátáról vágódott a kapu fölé.

32'
Sárga lap

Stroeykens vezette volna a hazaiak gyors kontráját, de Zachariassen a nyakánál fogva rántotta vissza a fiatal játékost. Sárga lap.

25'

Edozie vezette középre a labdát, majd a bal alsót célozta meg, Dibusz védett. A kipattanó Sardella elé került, aki magasan a léc fölé lőtt.

23'

Verschaeren 16-oson belülre ívelt szabadrúgása után Dolberg 5 méterről fejelte a kapu fölé a labdát.

20'

Kady remek cselekkel vert meg két hazai védőt is, azonban lövése nem talált kaput, a blokkban akadt el a labda.

18'
Sárga lap

Cissé kapja a mérkőzés első sárga lapját Dolberg lerántásáért.

10'

Balról érkező beadás után Ramírez fejelte ki a labdát Sardella elől. Nagyon kellett ez a mentés, hiszen a hazaiak játékos üresen fejelhetett volna a kapuba...

8'

Edozie tört be a 16-oson belülre, majd ballal, 14 méterről lőtt, Dibusz védett. Ez már komolyabb kísérlet volt.

6'

A hazaiak mellé jegyezhettük fel az első kapura tartó lövést, Dolberg 16 méteres kísérlete azonban nem igazán izzasztotta meg Dibuszt.

4'

Botka ívelése után a hosszú saroknál Traoré egy csel után próbálta meg kapura lőni a labdát, amely egy védőről szögletre vágódott.

2'

1'
Meccs indítása

Elkezdődött a mérkőzés, a Ferencváros indította útjára a labdát.

A két csapat a Bajnokok Ligája 1995–1996-os idényének selejtezőjében találkozott egymással. Akkor a Ferencváros 2–1-re nyerte meg az oda-visszavágós párharcot és elsőként jutott be a Bajnokok Ligája főtáblájára.

Köszöntjük Önöket! Hamarosan kezdődik a Ferencváros első mérkőzése a megújult Európa-liga alapszakaszában. Tartsanak velünk!