Két változtatás jön a vendégeknél. Mucsányi érkezik Horváth helyére

57'
Sárga lap

Horváth Krisztofer és Bojan Szankovics is besárgul.

53'

Továbbra sincs meg a szépítés. Medgyes lőtt ballal hatalmas erővel, de lövése a felső lécről kivágódott.

48'
Sárga lap

Bakti kapja az első sárga lapot a mérkőzésen.

47'
CSERE

És Ipalibo is beáll Kiss Bence helyett.

47'
CSERE

Kettős csere a hazaiaknál: Croizet jön Fucak helyére.

46'
Második félidő

Jön a folytatás!

46'
Szünet

Véget ért az első félidő. Az Újpest 2–0-ra vezet 45 perc játék után a Zalaegerszeg otthonában.

39'

Bakti szögletét Piscitelli húzta le könnyedén. Az ellentámadás során pedig Tamás beadása után Horváth maradt lent a földön, de szabálytalanság nem történt.

32'

Bakti ívelte középre a tizenhatos sarkáról érkező labdát, amit Brodic vágott ki. A szögletet sem volt igazán veszélyes.

29'

Újabb hazai lehetőég. Bakti távolról vette célba az újpesti kaput, Piscitelli középre ütötte ki a labdát. Érkezett Mim, aki egy újabb közeli ziccert hibázott el.

22'

Hatalmas hazai szépítési lehetőség! Mim kapott óriási labdát, de hat méterről kapásból fölé lőtt.

17'
11-es

Ljujics magabiztosan értékesítette a tizenegyest, 2–0-ra vezet az Újpest!

16'

Fiola beadására rosszul mozdult ki Gundel-Takács, a lecsorgó labdát Horváth Krisztofer lőtte kapásból. Medgyes blokkolt, de a kezével, így újpesti büntető következhet.

7'
GÓL

GÓÓÓL! Jurics szögletét Bese csúsztatta tovább, majd Fran Brodic közelről fejelt a kapuba!