1
Zalaegerszegi TE

90+4'
VÉGE

VÉGET ÉRT A MÉRKŐZÉS! Nem bírtak egymással a csapatok, a Nyíregyháza az utolsó pillanatokban szerzett gólnak köszönhetően az egyik pontot megmentette a ZTE ellen.

90+3'
Sárga lap

Keresztes kap még egy sárgát a végén. Lassan vége...

90+1'

Három perc lesz a ráadás! Már a győzelemért támad a Nyíregyháza.

90'
GÓL

GÓÓÓL! NAGY DOMINIK GÓLJÁVAL KIEGYENLÍT A NYÍREGYHÁZA! A szöglet után Gundel-Takács bizonytalanul mozdult ki kapujából, Nagy Dominik pedig kibújt védője mögül, és a hosszú oldalról a kapuba fejelte a labdát. 1–1

90'

Szafronov fejelte ki a labdát szögletre. Az utolsó tartalékait mozgósítja a Nyíregyháza.

88'

Veszélyesen szállt Eppel felé egy hosszú labda, de egy kevéssel lemaradt róla a nyíregyházi játékos. Gundel-Takás kimozdult a kapujából és megfogta a labdát.

85'
CSERE

A ZTE-nél pedig Croizet-t váltja Németh Dániel.

85'
CSERE

Csere itt is, ott is. A Nyíregyházánál Ramos helyett Oláh Benjámin lép pályára.

81'

Próbálkozik, próbálkozik a Nyíregyháza, de nincs könnyű dolga, mert a Zalaegerszeg tíz mezőnyjátékossal védkezik a saját térfelén.

81'

78'
CSERE

Csonkát pedig Dénes Vilmos váltja.

78'
CSERE

És kettős csere a ZTE-nél is: Mim helyett Várkonyi Bence a pályán.

73'
CSERE

Gresót pedig Pinte Patrik váltja.

73'
CSERE

Kettős csere jön a Nyíregyházánál: Nagy Barnabás helyet Matheus Leoni érkezik.

68'
CSERE

Újabb csere jön a Nyíregyházánál: Kovácsréti helyett a grúz Nika Kvekeszkiri lépett pályára.

67'

Majdnem ott a második! Tóth Balázs messze kimozdult a kapujából, a szemfüles Croizet azonban elpöckölte mellette a labdát, amely azonban kevéssel elgurult a kapu mellett.

62'

Ramosnak készítették le a labdát, de kapu mellé tekert a nyíregyházi támadó.

61'

Evangelu rúgta fel Nagy Dominikot nem sokkal a tizenhatos előtt. Nagyon veszélyes szögből végezhet el szabadrúgást a Nyíregyháza.

59'

KAPUFA! Egy nyíregyházi szöglet után rosszul szabadított fel a ZTE, Gresó 20 méterről lapos lövést eresztett meg, a kapufa azonban kisegítette a vendégeket. Gundel-Takács ugyan vetődött, de nem érte volna el a labdát.

52'

Mim feküdt be Kovácsréti elé, aki átesett a zalaegerszegi játékoson, de nem kapott szabadrúgást.

50'

Kovácsréti végzett el egy szögletet, de Gundel-Takács könnyedén lehúzta a beadást.

46'
CSERE

A ZTE-nél pedig Medgyest váltotta Kiss Bence.

46'
CSERE

A Nyíregyházánál Keita helyett Eppel Márton érkezett.

46'

ELKEZDŐDÖTT A MÁSODIK FÉLIDŐ! Mindkét csapat cserélt a szünetben.

45+1'
Szünet

VÉGET ÉRT AZ ELSŐ FÉLIDŐ! Mim góljával a ZTE vezet a szünetben.

45+1'

Majdnem ott az egyenlítés! Kovácsréti beívelése után Keita lőhetett hat méterről, Gundel-Takács bravúrral tornászta ki a labdát.

42'

„Harcoljatok! Harcoljatok” – kiabálja a nyíregyházi tábor.

38'

Óriási zalaegerszegi helyzet maradt ki! Mim remekül passzolt középre, Croizet pedig üresen érkezett, de hat méterről nagyon rosszul találta el a labdát, így Tóth Balázs védeni tudott.

36'
Sárga lap

Szafronov rúgta fel a felezőnél Ramost, sárga lapot kapott érte.

36'
VAR

Nincs tizenegyes.

36'
VAR

Toma esett el gyanús körülmények között a zalaegerszegi tizenhatoson belül, a nyíregyházi játékosok büntetőt reklamálnak. Nem is véletlenül, videózzák az esetet.

35'

Nem lehet azt mondani, hogy eseménydús meccs lenne...

31'

Kovácsréti cselezett befelé, majd 25 méterről lőtt, Gundel-Takács magabiztosan védett. De legalább kaput talált.

29'

Továbbra is többet birtokolja a labdát a Nyíregyháza, a ZTE átadja a területet ellenfelének. Helyzet azonban eddig egyáltalán nem alakult ki a vendég kapu előtt.

24'

Hárman is a labda mögé álltak, végül Kovácsréti lőtt, de nem találta el a kaput.

23'

Ramos cselezgetett, majd amikor már lőtt volna, buktatták. Veszélyes helyről végezhet el szabadrúgást a Nyíregyháza, 17 méter a távolság.

15'
GÓL

GÓÓL! VEZET A ZTE! Medgyes kapta meg a labdát a szélen, majd egyből középre passzolt, az érkező Mim Gergely pedig a védőjét és a kapust is megelőzve közvetlen közelről a kapuba lőtt. 0–1

Fotó: Szabó Miklós

12'

Csonka mutatott be egy cselt, majd húsz méterről lőtt volna, de blokkoltak a nyíregyházi védők.

8'
Sárga lap

Evangelu buktatta Nagy Dominikot, sárga lap a jutalma.

6'

A Nyíregyháza kezdi támadóbban a meccset, a ZTE az első percekben átadja a területet ellenfelének.

3'

Gundel-Takács ügyetlenkedett az ötösnél, majdnem nagyobb baj lett belőle...

Meccs indítása

Elkezdődött a mérkőzés! A ZTE indította útjára a labdát.

Érkeznek a csapatok a pályára, perceken belül kezdődik a mérkőzés. Tartsanak velünk!

12. Kecskeméti TE101276–17–115

A labdarúgó NB I 11. fordulójában a Nyíregyháza a Zalaegerszeget látja vendégül. A találkozót nyomon követhető folyamatosan frissülő szöveges tudósításunk segítségével!