VÉGET ÉRT A MÉRKŐZÉS! A PAKS 1–0-RA NYERT A KECSKEMÉT ELLEN!

90'

Négy perc lesz a ráadás.

88'

Győrfi mutatott be szép cseleket a bal oldalon, lövésre nem maradt ereje, felemelte Varga Bence kezébe a labdát.

84'
CSERE

Zsótér is beáll Nikitscher helyére.

84'
CSERE

Győrfi Milán jön Silye Erik helyett.

79'

Mi maradt ki? Hatalmas tűzijátékot rendezett a KTE.  Berki Marcell és Kovács Barna is ziccerben lőtt, de Kovácsik mindkétszer védett, igaz les miatt a Paks jöhet.

77'
CSERE

Berki jön Nagy helyett.

75'

Böde fejelt Varga Roland beívelését követően, de a labda a kapu fölé szállt.

71'

Támad a másodikért a Paks. Böde sarokkal tette le a labdát, az érkező Varga Roland kapásból lőtt, Varga Bence hatalmasat védett.

67'
CSERE

Beáll Böde is, Tóth Barna helyére.

67'
CSERE

Kettős csere a hazaiaknál is: Varga Roland be, Mezei le.

65'

Lukács éles szögből tüzelt a jobb alsó sarok felé, ehhez most nagy bravúr kellett Varga Bencétől.

60'

Silye labdájával Tóth Barnát kereste, de Kovácsik jól jött ki kapujából.

58'

Mezei szabadrúgását Varga Bence fogja, de senkit nem tud gyorsan indítani.

50'

A cserék után bátrabban játszik a KTE, egyelőre helyzet nélkül..

46'
CSERE

Kovács Barnabás is a pályán, Vattay Mártont váltja.

46'
CSERE

A szünetben kettőt cserélt a KTE: Pálinkás érkezet Meszhi helyére.

45+4
Szünet

Ezzel véget is ért az első félidő!

45+4
11-es

Ötvös Bence a jobb kapufa mellé helyezte a labdát, Varga érezte az irányt, de tűpontos volt a lövés. 1–0 a Paksnak!

45'
Második félidő

Elkezdődött a második félidő!

45'

Tóth Barna lábát megrúgta a kecskeméti védő, tizenegyest kap a Paks!

45'

Lehetséges büntetőt néz vissza a videóbíró. A Tóth Barnával szemben elkövetett szabálytalanságot nézi meg Derdák.

45'
Sárga lap

Újabb kecskeméti sárga, ezúttal Meszhi kapja.

42'

Hatalmas mentés! Tóth Barna szerzett labdát, Mezei cselezett szépen, Papp Kristóf érkezett a hosszú oldalon a labdára, a lövése a bal kapufáról pattant ki, az ismétlést pedig Tóth Barna hibázta el. Ez volt a legnagyobb helyzet eddig.

39'

Lukács lapos labdáját, Vécsei szerzi meg. Jön az ellentámadás, Szabó gyönyörű esernyőcselt mutat be, majd Vargáról Kovácsik kezébe pattan a labda.

34
Sárga lap

Nagy Krisztián kapja a mérkőzés első sárga lapját.

33'

Katona Bálint lőtt, de ez sem jelentett problémát Kovácsiknak... A másik oldalt egy szép akció végén lőhetett Tóth Barna, Szabó Alex blokkolt, majd a hazaiak tizenegyest reklamálnak, de a játékvezető kirúgást ítél.

25'

Belényesi lőtt 20 méterről, a középre érkező pattogós labdát magabiztosan fogta Varga Bence.

18'

Nagy Krisztián szögletvariációja után ismét Kovácsik gyűjti be a labdát.

15'

Ismét egy pontrúgásból lett majdnem helyzet. Mezei ívelt be a jobb oldalról, de Kovácsik kezében köt ki a labda.

12'

Nagy mindkét oldalról elvégzett egy szögletet, de egyik sem okozott veszélyt a hazai kapu előtt, Vattay Márton durrantotta mellé a labdát.