NB I/B - DVTK-REAC 2-1

DOROS LÁSZLÓDOROS LÁSZLÓ
2002.11.30. 20:27
GÓLSZERZŐ
Filó a 25. percben szöglet után négy méterről perdített a bal alsó sarokba (1–0). Vojtekovszki a 40. percben öt méterről fejelt a kapuba (2–0). Potemkin a 66. percben büntetőből lőtt a jobb sarokba (11-esből, 2–1)

SÁRGA LAP
Hungler (lerántotta Sándort) a 24., Rob (felvágta Nyergest) a 26. percben

KIÁLLÍTVA
Hungler a 77. percben

SZÖGLETARÁNY: 7:4 (3:2)

A DVTK erőteljes rohamokkal kezdett, a palotaiak igyekeztek labdatartással lassítani a játékot. Ezúttal is gyorsan jött a megszolgált hazai vezetés, a diósgyőriek jóval veszélyesebben és átgondoltabban futballoztak. A REAC támadójátékát roppant nehéz minősíteni, a diósgyőriek egyre-másra teremtettek helyzetet Szentpéteri Viktor kapujánál, akinek egyszer a kapufa is segített. A piros-fehérek a félidő hajrájában megérdemelten növelték előnyüket. A szünet után a vendégek szépítettek, igaz, ehhez Szögedi Szilárd teljesen fölösleges szabálytalankodása is kellett. A DVTK ebben az időszakban is kézben tartotta az irányítást. A 77. percben Hungler Gábor a Cornel Constantinnal szembeni szabálytalanságért megkapta második sárga lapját. Ennek ellenére az utolsó pillanatokban Nagy Zoltán bravúros védése kellett ahhoz, hogy Diósgyőrött maradjon mindhárom bajnoki pont.