Kockáztattak, ráfizettek

KIRIPOLSZKY TAMÁSKIRIPOLSZKY TAMÁS
2006.01.19. 01:46
Másfél perccel a vége előtt még csak 3–2 volt az eredmény, ám miután a miskolciak levitték kapusukat, a ferencvárosiak beütötték a negyedik gólt, majd tíz másodperccel később jött az ötödik.MISKOLCI JEGESMEDVÉK - FTC 2–5 (0–2, 0–0, 2–3)
Debrecen, 200 néző. V: Árkovics, Soós, Barabás
MISKOLC: PÁL – Pócs, Hornák, Dányi, Orosz, Béres, Csaba, LÁDA B., Verba, Egri, Marosi, NAGY Z., Nagy G., LUKÁCS 1, SIKE 1, Polányi, Hutter, Rácz (kapus). Edző: Nagy András
FTC: Fedor – Nagy L., Székely Mádai, Feil, Hoffmann, Jánosi (1), Serdült, Vígh, SÁNDOR 1, Kaszala (1), Krisztu, Dunai, Sadiki, Szappanos (1), SZILASSY 1 (3), OSCARSSON 2 (2), PETRES 1 (1), Simon, Szőke (kapus). Edző: Szabó István
Kiállítások: 20, ill. 22 perc

Mestermérleg
Nagy András: – Jó mérkőzésen a végén buktunk el.
Szabó István: – A sok kiállítás tönkreteszi a hokit. Remélem, vasárnap Érsekújváron már nemcsak kidolgozzuk, hanem be is lőjük a helyzeteinket.