Eurofutball: Vargáék kikaptak, Gulácsiék nyertek, égett a Fener

2013.12.04. 23:13
Megerősítette vezető helyét a tabellán a Salzburg az osztrák élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban. A Gulácsi Péterrel felálló együttes 2–1-re nyert az AC Wolfsberger otthonában a 18. fordulóban.

OSZTRÁK BUNDESLIGA
18. FORDULÓ

AC Wolfsberger–Salzburg 1–2
Innsbruck–Grödig 5–3
Wiener Neustadt–Admira 1–0
Ried–Rapid Wien 2–0
Az élcsoport: 1. Salzburg 40 pont, 2. Rapid Wien 30 pont, 3. Austria Wien 28 pontOSZTRÁK BUNDESLIGA
18. FORDULÓ

Az angol másodosztályban (Championship) a Middlesbrough 2–1-re kikapott a Derby County vendégeként. A Borónál Varga József a 87. percben, 1–1-es állásnál lépett pályára. A mérkőzés krónikájához tartozik, hogy a vendégek a 34. minutumtól emberhátrányban játszottak.

CHAMPIONSHIP
18. FORDULÓ

Derby County–Middlesbrough 2–1
Leeds–Wigan 2–0
Az élcsoport: 1. Leicester 38 pont (30–18), 2. QPR 38 pont (22–10), 3. Burnley 36 pont

A Török Kupában nagyot égett a Fenerbahce: az élvonalbeli listavezető hazai pályán 2–1-re kikapott a Fethiyesportól, így nem jutott be a nyolcaddöntőbe. A Belga Kupában is történtek meglepetések, a nyolcaddöntőben ugyanis az Anderlecht tizenegyesekkel kikapott a másodosztályú Westerlótól, míg az FC Bruges hosszabbításban maradt alul a Kortrijkkal szemben.