Felkészülés: ikszelt a magyar csapat Eb-selejtezős ellenfele

2014.05.21. 21:00
A magyar labdarúgó-válogatottal egy Európa-bajnoki csoportban szereplő finnek döntetlenre végeztek felkészülési mérkőzésen Csehországgal. A Celtic támadója, Teemu Pukki az első félidőben három perc alatt kétszer is betalált, ám közben Matej Vydra is megrezgette a hálót, így Josef Husbauer találatával már szünetre kialakult a 2–2-es végeredmény.

FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK
Finnország–Csehország 2–2
(Pukki 18., 20., ill. Vydra 19., Husbauer 36.)
Koszovó–Törökország 1–6 (Bunjaku 35., ill. Ilhan Özek 2., Kisa 34., Sahan 49., Pektemek 54., 71., Potuk 87. – 11-esből)
Liechtenstein–Fehéroroszország 1–5 (Burgmeier 80., ill. Gordejcsuk 14., Kiszljak 16., Krivec 24., Szavickij 60., 67.)FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK