Felkészülés: Mourinho elbukta a portugálok „csatáját”

2015.08.05. 23:00
A Fiorentina labdarúgócsapata felkészülési mérkőzésen 1–0-ra nyert a Chelsea otthonában.

A felkészülési mérkőzéseken az eredmények másodlagosak, azonban érdekesség, hogy a Fiorentina július közepén nem bírt a Gyirmóttal (0–0), múlt vasárnap viszont hazai környezetben 2–1-re megverte a Barcelonát, most pedig a Chelsea otthonában nyert 1–0-ra.

A lilák gólját az argentin Gonzalo Rodríguez szerezte a 34. percben. A mérkőzés után tehát a két portugál edző közül José Mourinho gratulálhatott Paulo Sousának.a Fiorentina július közepén nem bírt a Gyirmóttal (0–0), múlt vasárnap viszont hazai környezetben 2–1-re megverte a Barcelonát, most pedig a Chelsea otthonában nyert 1–0-ra.

A lilák gólját az argentin Gonzalo Rodríguez szerezte a 34. percben. A mérkőzés után tehát a két portugál edző közül José Mourinho gratulálhatott Paulo Sousának.