PSG: „Inkább meghalok, mintsem ide igazoljak!”

Vágólapra másolva!
2017.04.27. 12:15
Az Európa-bajnoki ezüstérmes francia André-Pierre Gignac nem túl nagy rajongója a Paris Saint-Germainnek, s a támadó ezt nem is rejti véka alá.

A 31 esztendős Gignac 2010 és 2015 között a PSG nagy riválisánál, a Marseille-nél futballozott, ennek okán az óriási ellenszenv.

„Rühellem a PSG-t – vallotta be André-Pierre Gignac a Life and Style-nak. – Inkább meghalok, mintsem oda szerződjek! Ha megkeresnének, s tízszeres fizetéssel csábítanának, akkor sem írnék alá. Elképzelni nem tudjátok, hogy üvöltöttem, amikor a Barcelona megszerezte a továbbjutást jelentő gólját a PSG elleni BL-nyolcaddöntőben. Futottam, üvöltöztem, sikítottam, mindent, amit csak lehetett, a feleségem egy kicsit még meg is ijedt tőlem.”

Gignac jelenleg a mexikói Tigres játékosa, csapata épp most veszítette el a CONCACAF Bajnokok Ligájája döntőjét.

 

Legfrissebb hírek

Négy gól a Lyon ellen, száguld a Bajnokok Ligája felé a Strasbourg

Francia labdarúgás
9 órája

Műhiba a Szeged és a PSG meccsén a kézi BL-ben

Kézilabda
14 órája

Kikapott a Szeged a PSG-től a férfi kézi BL-ben, bravúr kell a negyeddöntőhöz

Kézilabda
2025.03.27. 20:25

Nem akármilyen örömhírrel szolgált Bánhidi Bence a PSG elleni rangadó előtt

Kézilabda
2025.03.27. 12:31

Bodó Richárd: Ez a PSG már nem az, amelyik rendre a négyes döntőért játszott

Kézilabda
2025.03.27. 08:10

Visszavonult a 13-szoros francia válogatott támadó

Francia labdarúgás
2025.03.18. 08:03

Dembélé a francia klasszikuson is gólt rúgott, a PSG legyőzte a Marseille-t

Francia labdarúgás
2025.03.16. 22:49

A hajrában harcolta ki a győzelmet a Monaco

Francia labdarúgás
2025.03.15. 20:54
Ezek is érdekelhetik