Játékossors: Ribéry túl az orvosin, hamarosan aláír – sajtóhír

H. T.H. T.
Vágólapra másolva!
2019.08.02. 12:01
null
Szaúd-Arábiában vagy Katarban folytathatja Franck Ribéry (Fotó: AFP)
A Bayern Münchent elhagyó Franck Ribéry napokon belül aláírhat új csapatához, miután csütörtökön már az orvosi vizsgálaton is átesett Münchenben – írja a Bild.

 

A német lap úgy tudja, hogy a 36 éves szélső Szaúd-Arábiában vagy Katarban folytatja a pályafutását, a hírek szerint a csütörtöki orvosi vizsgálatot követően pénteken már el is utazott, hogy aláírja a szerződését.

Hogy pontosan melyik klubnak sikerül megszereznie a rutinos francia játékost, egyelőre nem tudni. Néhány nappal ezelőtt arról is pletykáltak, hogy Ribéryvel az Eintracht Frankfurt is felvette a kapcsolatot, ám úgy tűnik, ő az országváltás mellett döntött.

Legfrissebb hírek

Gulácsi megsérült, odahaza botlott a ligautolsóval meccselő RB Leipzig

Német labdarúgás
19 órája

A Real Madrid „lesimázta” a Bayernt, teljes az Euroliga rájátszásmezőnye

Kosárlabda
2025.04.18. 23:27

Dupla Tízes: elmaradt a csoda – mentálisan gyengébb Real Madrid vagy feltörhetetlen Arsenal? 

Bajnokok Ligája
2025.04.17. 15:40

Az Optánál a legesélytelenebb, a fogadóirodáknál a favorit a Barcelona a BL-ben

Bajnokok Ligája
2025.04.17. 13:35

„Egy dolog nem fordítani, egy másik dolog meg sem próbálni” – nemzetközi sajtóvisszhang a Real Madrid kiesése után

Bajnokok Ligája
2025.04.17. 12:16

Müller utolsó müncheni BL-mérkőzésén beérte Messit; Viníciús Júnior a legeredményesebb madridi brazil

Bajnokok Ligája
2025.04.17. 11:41

„Valószínűleg a családomnak érzelmesebb volt ez, mint nekem” – Thomas Müller az utolsó müncheni BL-meccse után

Bajnokok Ligája
2025.04.17. 09:11

Lautaro Martínez: Megmutattuk, hogy nagy dolgokra vagyunk képesek

Bajnokok Ligája
2025.04.17. 00:09
Ezek is érdekelhetik