Bundesliga: Gelsenkirchenbe került a Lyon szélsője

Vágólapra másolva!
2013.01.30. 09:06
Michel Bastos személyében brazil válogatott játékossal erősítette meg keretét a német labdarúgó-bajnokságban (Bundesliga) szereplő Schalke együttese.

Az eddig a Lyont erősítő szélső 1.8 millió euróért másfél évre került kölcsönbe a gelsenkircheniekhez, akiknek elővásárlási joguk is van rá.

„Nemzetközileg is jól ismert játékos, aki azonnal a segítségünkre lehet. Ráadásul a Bajnokok Ligájában is bevethető” – méltatta az új szerzeményt Horst Heldt sportigazgató.

A kilences számot megkapó Bastos a Schalke második brazil szerzeménye, korábban a Dinamo Kijevtől szerződtetett Raffael került a klubhoz. Persze távozók is voltak, hiszen Lewis Holtbyt 1.75 millióért engedték el a Tottenhamhez.

A Wolfsburg két játékost is kölcsönadott, a svéd Rasmus Jönsson az FSV Frankfurthoz került, Giovanni Sio – aki az őszt Augsburgban töltötte – pedig hazájába, a Sochaux-hoz került.

Legfrissebb hírek

Legutóbb a Manchester Unitednél dolgozott az új kenyai kapitány

Minden más foci
6 órája

Labdarúgás: több mint 1400 fiatalperc az NB I 22. fordulójában

Utánpótlássport
12 órája

Labdarúgás: folytatódnak a korosztályos bajnokságok

Utánpótlássport
2025.02.28. 09:03

Labdarúgás: legyőzte az U18-as válogatott az olaszokat idegenben

Utánpótlássport
2025.02.27. 10:56

Az RB Leipzig a Wolfsburgot legyőzve elődöntős a Német Kupában

Német labdarúgás
2025.02.26. 22:48

Nem Gulácsi védi a Leipzig kapuját a Wolfsburg ellen

Német labdarúgás
2025.02.25. 15:52

Labdarúgás: ezer fölötti fiatalperc az NB I 21. fordulójában

Utánpótlássport
2025.02.25. 09:01

Dárdai Bence: A szívem Magyarországért dobog

Magyar válogatott
2025.02.23. 12:23
Ezek is érdekelhetik