Képek: ilyen lett a Bayern új idegenbeli szerelése

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2017.06.30. 11:08
A Bayern München labdarúgócsapata bemutatta a klub új idegenbeli szerelését, amely egy korábbi korszakot idéz. Nemrég arról pletykáltak, hogy Javi Martínez és Renato Sanches is távozhat, azonban őket is megtalálhatjuk az új képeken – persze ez önmagában még nem jelent semmit.

Érdekesség, hogy Corentin Tolissót klubrekordot jelentő 41.5 millió euróért igazolta le a Bayern, így ha az új mez árát vesszük figyelembe (a felnőtt méretet), akkor 461 111 darabot kellene eladnia a klubnak, hogy visszajöjjön a játékos ára. A mez ugyanis 90 euróba kerül. Corentin Tolissót klubrekordot jelentő 41.5 millió euróért igazolta le a Bayern, így ha az új mez árát vesszük figyelembe (a felnőtt méretet), akkor 461 111 darabot kellene eladnia a klubnak, hogy visszajöjjön a játékos ára. A mez ugyanis 90 euróba kerül.

A klub hivatalos honlapján az is kiderül, hogy Niklas Süle a 4-es, Sebastian Rudy a 19-es, Corentin Tolisso a 24-es mezszámot kapta. Nincs száma viszont Serge Gnabrynak, aki jelenleg az U21-es Eb-n szerepel a német válogatottal (lehet, hogy pont ezért). A döntőt éppen ma este rendezik, a németek ellenfele a spanyol csapat lesz.

A fiatal szélsőről korábban arról cikkeztek, hogy nem kizárt, hogy a következő szezonra kölcsönadja őt a bajor csapat. Ez esetben a Hoffenheim vagy a Hertha lehet a befutó.





Legfrissebb hírek

Boldog születésnapot! Avagy elsőként lépte át a Bayern a 400 ezres taglétszámot

Német labdarúgás
4 órája

A Bayern már nem akar hosszabbítani, Kimmich ingyen távozhat nyáron – sajtóhír

Német labdarúgás
8 órája

Izomsérüléssel küzd a Werder Bremen csatára

Német labdarúgás
9 órája

Nagy Franzok Münchenben – 125 évvel ezelőtt alapították meg a világ egyik legeredményesebb klubját

Népsport
11 órája

Kompanynak garantált az állása a Bayern Münchennél – sajtóhír

Német labdarúgás
Tegnap, 11:22

„Ez így egyszerűen kevés” – Willi Orbán az RB Leipzig vasárnapi pontvesztése után

Német labdarúgás
2025.02.24. 14:51

A Frankfurt is alulmaradt, sorozatban tizedszer nyert otthon a Bayern München

Német labdarúgás
2025.02.23. 19:30

Orbán büntetőt hozott össze, a Lipcse otthon mentett pontot a Heidenheim ellen

Német labdarúgás
2025.02.23. 17:34
Ezek is érdekelhetik