Fürth: a magyar játékos és Magyar is visszatérhet

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2017.08.24. 09:47
Ramazan Yildirim, a német másodosztályú labdarúgó-bajnokságban (Bundesliga 2.) szereplő Greuther Fürth sportigazgatója elmondta, hogy Pintér Ádám és Magyar Richárd ismét a csapattal edzhet.

A magyar futballista kislánya születése miatt hagyta ki csapata legutóbbi, Holstein Kiel elleni (1–3) bajnokiját. Pintér a hétvégi mérkőzésen minden bizonnyal – az első két fordulóhoz hasonlóan – kezdő lesz, kérdés, hogy ezúttal is a védelem tengelyében kap szerepet, vagy visszakerül a középpályára – ezt még Yildrim sem tudta megmondani.

A nyáron igazolt magyar-svéd kettős állampolgár Magyar Richárd sérüléséből felépülve készülhet ismét társaival, az egyelőre kérdéses, hogy a hétvégén sor kerülhet-e a debütálására.

A Megyeri Balázst is a soraiban tudó Fürth mindhárom eddigi bajnokiját elvesztette, így – az Ingolstadt-tal holtversenyben – sereghajtóként várja a negyedik forduló küzdelmeit.

Legfrissebb hírek

Heti légiósprogram: Union Berlin–Wolfsburg a Bundesligában

Légiósok
11 órája

Légióskörkép: szép magyar gólok Amerikában, Tanyi-tripla Szlovéniában

Légiósok
12 órája

Nikitscher nem játszott, kikapott a Real Sociedadtól is a Valladolid, Barcelonában ikszelt az Atlético

Spanyol labdarúgás
2025.03.29. 18:10

Válogatott játékosát adhatja Kerkez Milosért a Liverpool a Bournemouthnak – sajtóhír

Angol labdarúgás
2025.03.29. 15:08

Tanyi Barnabás három góljával ugrott élre az Aluminij a szlovén másodosztályban

Légiósok
2025.03.28. 19:13

Az ügynököm és az apám dolga, hogy ezt a részét intézzék – Kerkez az átigazolásról

Légiósok
2025.03.28. 15:21

A válogatottból hiányzó Styles újra edzésbe állt

Légiósok
2025.03.28. 13:45

Kovács Dániel: Két ujjpercemet kifúrták, drótot vezettek bele

Légiósok
2025.03.28. 10:41
Ezek is érdekelhetik